2019 Yaz Trend Kıyafetleri

Sizlerle paylaşıyor olacağımız trend kıyafetler, 2019 yılının en gözde ürünleri olacak. İlkbahar ve Yaz mevsimine özel günlük şık kıyafetlerin yanında, yaz gecelerini süsleyeceğiniz harika kombinler oluşturabileceksiniz. Sezon kadını her daim şık ve dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır. Cıvıl cıvıl ve rengarenk biz yaz sezonu sizleri bekliyor. Yazımızda sizlere özel önerileri de görebileceksiniz. Şimdi sizler için hazırlanan Yaz Trend Kıyafetlerine bir göz atalım…

Mango Yeni Sezon Bikini önerileri
Mango Yeni Sezon Bikini önerileri incelemek için tıklayınız

 

Mango Yeni Sezon önerileri
Mango Yeni Sezon önerileri incelemek için tıklayınız

 

Trendyol yaz indirimleri
Trendyol yaz indirimlerini incelemek için Tıklayınız.

İlk Olarak Yine Nude Renklerin Hakim Olduğunu Söyleyebiliriz;

Birçok kaliteli markanın hep gözde rengi olan nude tonları, vazgeçilmezleri olmuştu. Vücut renk tipi ne olursa olsun herkese yakışacağı garanti. Özellikle İlkbahar klasiği olan trençkotlar, markaların üretim sahasında hep nude renklerin hakim olduğunu görebiliriz. Sizler de moda ikonu olmasanız da yapacağınız alışverişlerinizde bu bilgiler ışığında fikir sahibi olabilirsiniz.

Morhipo yaz kombinleri
Morhipo bahar kombinleri için Tıklayınız.

Ve… Tabi ki Dantel!

Danteli sevmeyen kadın var mıdır? Bu konuda tam bir klasiği gerçekleştiren dantel, bu yazında moda trendi olmayı başardı. Özellikle bluzlarda kendisini gösteren dantel, gerçek anlamda bir feminen görüntü oluşturmanızı sağlıyor.

Boyner yaz indirimleri
Boyner yaz indirimleri için Tıklayınız.

Rengarenk Bir Yaz;

En gözde renklerin başında bu yıl 2019 yazında mercan renkleri hakim olacak. Altın sarıları, fuşyalar, turuncular ve kırmızının tüm tonları özellikle portakal kırmızısı bu yılın yazına damga vuracak. Yukarıda da belirttiğimiz gibi nude renkler her zaman ilgisinden bahsedecek ve hiç modası geçmeyecek gibi. Renkler kıyafetlere o kadar güzel yansıtılmış ki, özellikle yazın trendi olan koton renkli takım elbiseler bayanların çok hoşuna gitti. Her mağazada bir örneğini mutlaka göreceğiniz ürünler sizler için harika bir seçim oluşturacak.

Koton yaz fırsatları
Koton yaz fırsatları için Tıklayınız.

Bel Çantalarına Olan Hayranlık…

Kimsenin asla takmam dediği çantalar, şimdi herkesin dolabında mutlaka bulunur oldu. Artık trend biraz da rahatlıktan yana oldu, hatta büyük bir çoğunluğu. Bayanlar sadece spora giderken taktığı bel çantalarını şimdi en şık hallerinde iken bile kullanır oldu. Şık bir elbise üzerine, payetli eteklerin üzerine ve hatta takım elbiselerinin üzerine bile takmayı uygun buluyor. Peki, bu kadar kolay ve kullanışlı bir çanta neden trend olmasın ki… Yazın tabi ki diğer vazgeçilmez ürünleri arasında bel çantaları da yerini çoktan aldı. Hem kolaylık hem şıklık, her kadının tercihi oluyor. Moda biraz da uyumsuzluktan yana olmak değil mi?

 

2019 Yaz Trend Önerileri

Özel olarak hazırladığımız yazımızda var olan moda stillerini takip ederek, siz de tarzınızı oluşturacaksınız.

Ünlülerin Giydiği Kıyafetleri İncelemek İçin Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir