2020 Güneş Gözlüğü Trendleri

2020 Güneş Gözlüğü Modası

2020 Güneş Gözlüğü Trendleri için yaklaşan yaz aylarında en çok merak ettiğiniz konulardan biri oldu. Sizlere özel hazırladığımız yazıda kendi yüzünüze özel güneş gözlüğünü almanızda kılavuz olacağız. Hangi renk çerçeveler, köşeli mi yoksa oval camlar mı seçeceksiniz, hepsini sizler için hazırlayacağız. 2020 yazına özel hazırlıklarınızın başladığını biliyoruz. Peki, yaza hangi parçalar damgasını vuracak? Tatil planınız da varsa daha da dikkatli bir hazırlık yapmanız gerekecek. Plaj havlusu, güneş kremi,bikiniler, şortlar gibi alışverişinizin daha fazlası eksiksiz olarak yapılmalıdır. Ama sizlere öncelikle güneş gözlüğü hakkında ayrıntılı bilgiler vermek istiyoruz.

Ray-Ban güneş gözlüğü indirimi
Ray-Ban güneş gözlüğü için Tıklayınız.
Ray-Ban güneş gözlüğü indirimleri
Ray-Ban güneş gözlüğü için Tıklayınız.
Ray-Ban güneş gözlüğü indirimleri
Ray-Ban güneş gözlüğü indirimi için Tıklayınız.

Hangi Güneş Gözlüğü Bana Uygun? 

Her yüzün kendine özel bir yapısı olduğu için güneş gözlüğü seçiminiz de buna göre olmalıdır. Geniş bir alına sahipseniz daha çok oval ve yuvarlak hatları olan güneş gözlüğünü tercih etmelisiniz. Aynı şekilde belirgin elmacık kemiği ve çeneniz var ise yine oval ve yuvarlak tipli güneş gözlüğünü tercih edebilirsiniz. Bu yüz özelliğine sahipseniz geometrik ve köşeli güneş gözlükleri size uygun olmayacaktır. Çerçevenin rengi ise çenenize dikkati toplamamak için ten renginizle çok ilişkili olmamalıdır.

Morhipo Güneş Gözlüğü Modelleri
Morhipo Güneş Gözlüğü Modelleri için Tıklayınız.

 

Trendyol Güneş Gözlüğü Modelleri
Trendyol Güneş Gözlüğü Modelleri için Tıklayınız.
Mucize Doktor dizi kıyafetleri
Mucize Doktor dizi kıyafetleri için Tıklayınız.

Tüm Dizi Kıyafetleri için siz de hemen inceleyin!

Oval bir yüz hattınız var ise; genel olarak her türlü gözlük size yakışacaktır. Tabi çok sivri bir çeneniz yoksa. Yüz hattınızı geçecek genişlikteki çerçevelerden tabi ki uzak durmalısınız. Üçgen yüz yani, çene yapınızın alından daha geniş olmasıdır. Bu tarz bir yüz yapısı için geniş çerçeve modelleri çok yakışacaktır. Bu modeller gözlerinizi ön plana çıkaracaktır. Dar olan alın bölgesi için daha hoş bir görüntü sağlayan yarım çerçeve modelleri tam size göre.

Osse güneş gözlüğü
Osse güneş gözlüğü için Tıklayınız.
Toms Teddy güneş gözlüğü
Toms Teddy güneş gözlüğü için Tıklayınız.
Vogue güneş gözlüğü
Vogue güneş gözlüğü için Tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Uzun bir yüz hattına sahipseniz, çerçevenin köşeli olması daha fazla yüzünüzü ortaya çıkaracaktır. Alın kemikleriniz daha belirgin ise geniş çerçeve modellerini tercih edebilirsiniz. Küçük çerçeveler ve camları mümkünse kullanmayınız. Genel olarak yüz tipinize uygun olabilecek güneş gözlüğü modellerinde sizlere biraz rehber olabilecek örnekler verdik. Siz Keyifle yaza hazırlanırken ufak bir ipucu olacak. Şimdi ise sizlere yazımız arasında güneş gözlüğü için örnek modeller göstereceğiz.

Yasak Elma dizi kıyafetleri
Yasak Elma dizi kıyafetleri için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir