2020 Yaz Dizileri Hangileri

2020 Yazında Başlayacak Yeni Diziler

Her sezon olduğu gibi kış döneminde başlayan dizilerin Mayıs aylarında birer birer sezon finali verirken, 2020 Yaz Dizileri Hangileri diye merak edilirken, yeni projeler ekranlara gelmeye devam eder. Diğer senelere göre alışılandan daha farklı bir durum gözükmektedir. Korona salgınından dolayı henüz dizlerin hiçbiri sezon finali verememişken durumun nasıl ilerleyeceğini herkes merak etmektedir. Sezon finali için geri kalan bölümler çekilmeden önümüzdeki sezon mu devam edecekler. Yoksa yazın birkaç bölüm ile sezon finali mi yapacaklar?

Yaz sezonu yaklaşmasıyla projeler de teker teker çıkmaya başladı. Korona salgınında sonra kanallar ara verilen dizilerin henüz bölümlerine devam edilip edilmeyeceğini açıklamadılar. Fakat her yaz sezonu olduğu gibi kanallar yaz dizileri için çalışmalarına devam etmektedir.

Netflix dizilerinin de bu sezona damga vuracağı Türk dizlerinde, birbirinden farklı senaryolar bizleri beklemektedir. En büyük beş kanal bu sezon iki yaz dizisi ile yayında olmak için gün saymaktadır. Şimdi bu sezon yeni başlayacak Haziran-Temmuz-Ağustos dizilerden bahsedelim;

Bay Yanlış Dizisi

Fox Tv ekranlarının yaz dizilerinden olacak Bay Yanlış 2020 yaz dönemine damga vurmaya hazırlanmaktadır. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Deniz Yorulmazer yapacaktır. Dizinin senaryosunu ise Aslı Zengin ve Banu Zengin kaleme almaktadır. Çok güçlü kadro ile ekranlara gelmeye hazırlanan projede güzel oyuncu Özge Gürel ve Can Yaman yer almaktadır. Kadroda yer alan diğer oyuncular; Fatma Toptaş, Gürgen Öz, Lale Başar, Serpcan Küroğlu, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Ece İrtem, Kimya Gökçe Aytaç, Anıl Çelik, Tayfun Sungar ve Feri Baycu Güler gibi isimler yer almaktadır.

by yanlıs dizisi

Sen Çal Kapımı Dizisi

2020 yaz aylarında yayınlanacak olan projelerde en çok merak edilen dizilerinden biride Sen Çal Kapımı dizisidir. Fox Tv ekranlarında yayınlanmasını hazırlanan dizinin çekimlerini MF Yapım üstelenecektir. Hande Erçel’in başrol oyuncusunda yer alan dizinin bir diğer başrolünü ise Kerem Bursin’in yer alması beklenmektedir. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Üner üstlenecektir.

Sen cal kapımı dizisi

Çat Katı Dizisi

2020 yaz aylarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Çat Katı dizisi Mia Yapımın üstelenerek hazırlığına devam etmektedir. Dizinin yöneltmen koltuğunda Barış Yöş otururken, senaryosunda Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş ye almaktadır. Geçen sezon Her Yerde Sen Dizisinde Demir karakteri ile beğenileri toplayan Furkan Andıç bu dizide de erkek oyuncu olarak yer alacaktır. Kanal D ekranlarından yayınlanacak, Yeşilçam tadında çekilecek olan dizinin kadrosunda belli olan diğer oyuncular; Pelin Öztekin, Burak Tamdoğan, Renan Bilek ve Bülent Seyran yer alacaktır.

Babam ile Sosyal Mesafe

Yapımcılığının BKM Filmin üstelendiği dizi Kanal D ekranlarında yayında olması beklenmektedir. Senaryosunu ve başrol oyunculuğunda Yılmaz Erdoğan’ın yer alacağı dizi Korona Virüs için geçen zamanı anlatacaktır. Dizinin karantina günleri sonrasında çekime başlayacak ve yayında olacağı tarih henüz belli değildir.

Gençliğim Eyvah Dizisi

Süreç Filmin 2020 yaz dizisi projelerinde yer alan dizinin başrollerini Levent Ülgen ve Cengiz Bozturk yer almaya hazırlanmaktadır. Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin başlama tarihi ve günü henüz daha belli değildir.

Keşke (If Only Dizisi)

Dünyaca ünlü dijital platform yayıncısı Netflix’e Türk dizileri de gün geçtikçe eklenmeye devam ediyor. 40’dan fazla ülkede yayında olan Netflix’in yeni dizilerinden olma yolunda hazırlanan ıf Only (Keşke) dizisi ilk sezonunda 8 bölüm çekilecektir. Dizinin başrol oyuncuları Özge Özpirinççi ve Birkan Sokullu yer alacaktır. Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak yer alacakken, yapımcılığını Kerem Çatay üstlenecektir.

Ozge Ozpirincci

Menajerimi Ara Dizisi

Ay Yapımın üstelendiği dizinin çalışmaları Telekonferans yöntemi ile devam etmektedir. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yönetmenliğinde Ali Bilgin yer almaktadır. 2020 Yaz Dizileri Hangileri ve yeni belli olacak olan projeler sitemizde yer almaya devam edecektir. Ayrıca tüm dizilerde giyilen kıyafetler her bölüm için ayrıca sitemizde haftalık olarak güncellenmeye devam edecektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir