23 Nisan Özel Koleksiyonu

23 Nisan’a sayılı günler kala anne babaları kadar onları mutlu etmeyi planlayan LC Waikiki 23 Nisan Özel Koleksiyonu ile hem çocukları hemde anne babaları mutlu edecek. Kızlar için pembe,kırmızı, sarı, beyaz ve pudra tonlarında, tül detaylı kabarık elbise modelleri ile beğeninize sunuldu.Her ayrıntının düşünüldüğü 23 Nisan Özel Koleksiyonu içerisinde ayakkabı, toka,çanta, küpe gibi aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz.

Lc Waikiki 23 Nisan koleksiyonu
LC Waikiki 23 Nisan Özel Koleksiyonu için tıklayın

 

Erkek çocuklarının da  unutulmadığı LC Waikiki 23 Nisan Özel Koleksiyonu süper kombinler ile sizleri bekliyor.

 

Koton Kids 23 Nisan’da çocukları mutlu etmenin her rengi bu koleksiyonda sloganı ile süper bir koleksiyona imza atmış. Kızların tüller ve pul detaylı elbiseler içinde prensesler gibi görünürken küçük prensleri unutmayan Koton Kids 23 Nisan Özel Koleksiyonu çok beğeneceğiniz kıyafetler ile siz anne babaları www.koton.com mağazasına bekliyoruz.

Koton 23 Nisan koleksiyonu
Koton 23 Nisan koleksiyonu için tıklayın

 

23 Nisan Özel Koleksiyonu ile çocuklar sürpriz yapan diğer bir mağaza ise Defacto.com.tr Birbirinden güzel beyaz, sarı, pudra ve pembe tonların kullanıldığı hem kız hemde erkek çocuklarını sevindirecek Defacto 23 Nisan Özel Koleksiyonunu görmeden karar vermeyin. Kalite ve ucuzu arayanların buluşma noktası Defacto ile bütçenizi sarsmayın.

DeFacto 23 Nisan koleksiyonu
23 Nisan Özel Koleksiyonu için tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir