4N1K Dizi Kıyafetleri

Tam bir gençlik dizisi olan 4N1K, çok renkli karakterleriyle sizlerle buluşuyor. Geçtiğimiz sezon Fox TV ekranlarında takip ettiğimiz dizi, bu sezon Fox Play uygulaması ile sizlere sunuluyor. Daha çok gençlerin dikkatini çeken dizi, büyük ilgi görmeye devam ediyor. Her karakterinin birbirinden farklı özellikleri, farklı kişilikleri ile izlemesi daha da keyifli hale getiriyor.

4N1K Dizisinin Konusu Nedir?

Baş karakterlerden biri olan Yaprak, tam bir erkek çocuğu gibi büyümüştür. Çünkü, etrafında onu koruyup kollayan çocukluktan beri beraber olduğu 4 erkek arkadaşı vardı. O kadar benimsemişlerdi ki onun üzülmesine bile izin vermiyorlardı. Bu dostlar küçükken birbirlerine söz verirler ve “Kızımız hepimiz, hepimiz kızımız için!” cümlesiyle sürekli birbirlerine hatırlatırlar. Okula başladıkları sezonda  Yaprak’ın hayatına sürpriz biri girer. Barış, ona yaptığı oyunlarla kendisine bağlamaya çalışır. Ama bir o kadar da Yaprak’ı çok seviyordu. Diğer arkadaşlarının görevi de Barış’ın yaptığı oyunlara karşı Yaprak’ı korumaktı.

4N1K Ali siyah ceket
4N1K Ali siyah ceket Pullandbear. İncelemek için Tıklayınız.

Yasak Elma Dizisi Tüm Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

4N1K Selin kot
4N1K Selin kotu Loft,ürün için Tıklayınız.

 

4N1K Yaprak sweatshirt
4N1K Yaprak sweatshirt için Tıklayınız.

4N1K Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yaprak, oldukça hareketli ve çok agresif bir karakterdir. Çocukluk arkadaşlarından hiçbir şey gizlemeyen bir genç kız. Ali, çok duygusal ve dürüst bir karakterdir. Ama Ali’nin en büyük zaafı tabi ki Yapraktı. Çünkü, onu çok seviyordu. Hayatlarına giren Barış’ın niyetini öğrenince daha da Yaprak’a bağlanmıştır. Barış, okulunu değiştirip sürekli atılan birisidir. Artık son şansı olan geldiği okul, Yaprak sayesinde daha da eğlenceli hale gelir. Diğer arkadaşlarının ise genç ergen sorunları vardır. Bu sorunlara karşı hep ortak çözüm arayan ergenler oldukça renkli karaktere sahiptir. Aile ve okul içinde olan o kadar sorunla karşılaşırlar ki her seferinde dejavu yaşarlar. Sürpriz gelişmelerle her hafta bir sorun, onlar için kapıda beklemekte. Başlarına daha ne kadar bela alacaklar hepsini göreceğiz.

4N1K Kıyafetleri

4N1K dizi kıyafetleri ile tüm merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz. Sizlere özel olarak hazırladığımız resimler ile kolayca ürüne ulaşabileceksiniz. Şimdi sizlere daha fazla araştırma yaparak giyilen kıyafetleri sunma zamanı geldi. Keyifli seyirler dileriz.

4n1k Yaprak Gömlek
4N1K Yaprak Gömlek incelemek için Tıklayınız

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir