Adı Efsane 13.Bölüm Kıyafetleri

Adı Efsane 13.Bölüm Kıyafetleri arasında Baharın siyah beyaz çizgili pardesü, siyah bluz ve siyah pantolonu ile Baharın beyaz bluzu, jean pantolonu ile siyah botları çok beğenildi. Seçil ise deri detaylı siyah gri kaban , ekru bluz, pantolonu ve Seçilin stilettoları 2017 ayakkabı modasını yansıtan modellerden oluşuyor.

Adı Efsane 13.Bölüm Kıyafetleri
Adı Efsane 13.Bölüm Kıyafetleri Bahar Pardesu

Melis ise liseli ve üniversiteli genç kızların ve favorisi ve Melis beklentileri boşa çıkarmıyor. Melis 13.Bölümde Bomber ceket, bluz, Melisin çantası ve jean pantolonu ile 2017 ilkbahar modasının son moda trendlerini dizi modasını yakından takip edenlere fikir vermeye devam ediyor.

Adı Efsane 13.Bölüm Kıyafetleri arasında Tarık lacivert mont, Tarık bordo kazak ve jean pantolon ile Hakan ve Kıvanç kıyafetleri de merak ediliyor.

Adı Efsane 13.Bölüm konusu ise Kıvanç hakanı dövdürdüğünü gören Melis kahrolmuştur ve çok üzülmüştür. Sonunda gerçeği anlayan Melis ve Hakan aşkı yeniden alevlenmeye ve yol almaya başlarken, Tarık ve Bahar artık aşklarını birbirlerine itiraf ediyor. Seçil ise Tarık’a olan büyük aşkından yine gözyaşı dökerken Zeynep ve Melis’i kışkırtmayı da ihmal etmiyor. Bakalım Kızlar Bahar ve Tarık aşkına ne diyecek?

Adi Efsane Bahar 13.Bölümde Giydiği Beyaz Bluz Markası ve Fiyatı

Adi Efsane Melisin 13.Bölümde Giydiği Bomber Ceket: OXXO

Adi Efsane Melis’in 13.Bölümdeki Çantası 

 

Adı Efsane 13.Bölüm Kıyafetleri Albümü

Adı Efsane Tüm bölüm kıyafetleri için buraya tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir