Adı Efsane Dizi Kıyafetleri 5.Bölüm

Adı Efsane Dizi Kıyafetleri 5.Bölüm yine heyecan ile bekleniyor. Adı Efsane dizi kıyafetleri arasında Melis, Seçil ve Bahar birbiri ile yarışıyor. Bu güzel kadınların kıyafetleri dizi modasını yakından takip eden moda severler yakın takipte. Melisin giydiği turuncu balıkçı yaka triko, pantolon, mont ve bot, Baharın giydiği mor bluz ve siyah pantolon, Seçiilin giydiği siyah kaban listenin başını oluşturuyor.

Adı Efsane 5. Bölümde Melisin Giydiği Kaban

Adi Efsane 5. bölüm Melis Kaban
Adi Efsane 5. bölüm Melis Kaban Markası ve Fiyatı

Adı Efsane 5. Bölümün konusu ise Seçil Baharın kafasını karıştırmayı başarmıştı. Bunun üzerine Bahar Tarıkı şikayet etti ve Tarık velayet davasına 2 gün kala müfettişin geleceğinden habersiz Okul ile sözleşme yapıp kızlarına kavuşma hayalindedir. Bahar Hakanın onu uyarması ile gözlerini açar ama gelecek müfettişe ne diyeceği? Tarığın sözleşmeyi yapıp duruşmaya götürebilecek mi? yoksa Seçilin oyununa gelen Bahar yaptıklarından çok pişman mı?  olacak Adı Efsane 5. Bölümünde merak edilen sorular arasında. En çok Zeynep’in göz yaşları içimizi acıtacak gibi görünüyor. Hakan ise Koça yardım etmek için Melis ile konuşur ve kendi babasını Melis’e anlatır ve Tarık Hoca aslında kızlarına verdiği sözleri tutamamıştır ama kızlarının gönlünü almak için Seçile karşı savaş veren iyi bir babadır desede bakalım kızların velayeti Seçil demi? yok sa Tarık damı? kalacak göreceğiz.

Adi Efsane 3. Bölüm Melis Kazak
Adi Efsane 3. Bölüm Melis Kazak Markası ve Fiyatı

Adı Efsane Dizi Kıyafetleri arasında Tarık’ın giydiği kaban, mont, triko, jean ve ayakkabı ile Hakan Mont, jean, kazak markaları açıklanıyor. Adı Efsane Dizi Kıyafetleri sponsorları kim? Giyilen kıyafetler hangi marka yazımızın içeriğinde bulabilir siniz.

Adı Efsane 5. Bölümde Zeynep trençkot

Adı Efsane 5. Bölüm Zeynep Trençkot
Adı Efsane 5. Bölüm Zeynep Trençkot Markası ve Fiyatı

Adı Efsane 5. Bölümde Bahar Kaban

Adi Efsane 5. Bölüm Bahar Kaban
Adi Efsane 5. Bölüm Bahar Kaban Markası ve Fiyatı

Adı Efsane Dizi Kıyafetleri 5.Bölüm Galerisi

Adı Efsane Tüm bölümlerin kıyafetleri

 

Adi Efsane 5. Bölüm Seçil Bordo ceket: Ceren Ocak

Adi Efsane 5. Bölüm Seçil Beyaz Gömlek: Suud İstanbul

Adi Efsane 5. Bölüm Seçil Siyah  Elbise: Pia Brand

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir