Adı Efsane Dizi Kıyafetleri 6. Bölüm

Adı Efsane Dizi Kıyafetleri 6. Bölüm bu akşamda çok beğenilecek. Genç kızlar ve erkeklerin yeni fenomeni Melis kıyafetleri çok beğeniliyor. Genç erkeklerin güzelliği ile büyük beğenisini kazanan Melis fanları beğenilerini giyleme gereksinimi duymuyor. Genç kızlar ise Melisin kıyafetleri hangi marka? Melis kıyafet sponsorları kim? sorusuna cevap arıyor. Adı Efsane Dizi Kıyafetleri 6. Bölüm de yazımızın içeriğinde olacak.

Adı Efsane 6. Bölüm de neler olacak? Tarık, Melis’i Hakan’a emanet eder ama ilerde olabilecekler konusundan hiç bir fikri yoktur. Seçil ise Melisin babası gibi bir adam aşık olup Teyzesi gibi acı çekmesinden korkmakta ve Melis ile Hakan arasında alevlenmesinden korktuğu aşk için endişelidir. Bahar ise annesinin Tarık için kaygılarını yersiz bulup itiraz etse de Tarık ile ilgili düşünceleri planladığı gibi gitmeyecektir. #aşıkoluyorum

Adi Efsane 6.Bölüm Melis turuncu kaban
Melis Turuncu Kaban

Adi Efsane 6. Bölüm Melis turuncu Kaban Markası ve Fiyatı

Adi Efsane 6. Bölüm Melis Yün Ceket Markası ve Fiyatı

Adi Efsane 6.Bölüm Bahar Bordo Triko Markası ve Fiyatı

Adi Efsane 6. bölüm Desenli Kazak
Adi Efsane 6.bölüm Desenli Kazak Markası ve Fiyatı

Hakan Seyfi’nin arkadaşları yüzünden hiç bilmediği bir yola doğru ilerle iken Melis’e karşı duygularını saklamaya gelirken Melisin kendini kullandığını anlayamayacak. Tarık ise kızları için kaygılıdır. Bahar bakalım geçmişte yaptığı hataları tekrarlayacak mı?

Adi Efsane 6. Bölüm Melis sweatshirt
Adi Efsane 6. Bölüm Melis sweatshirt Markası ve Fiyatı

Adı Efsane Dizi Kıyafetleri 6. Bölüm arasında Melisin mini çiçekli etek ve tayt, siyah badi, Melis turuncu kaban, Baharın giydiği yeşil gömlek,  triko ve kaban, Seçilin siyah balıkçı yaka triko, kaban, çanta başlıca merak edilen kıyafetler arasında yer alıyor.

Adi Efsane 5. bölüm Melis Kaban Markası ve Fiyatı

Adi Efsane 3. Bölüm Melis Kazak Markası ve Fiyatı

Adı Efsane 5. Bölüm Zeynep Trençkot Markası ve Fiyatı

Adi Efsane 5. Bölüm Bahar Kaban Markası ve Fiyatı

Adı Efsane 4 Mart 6. Bölüm Kıyafet Galerisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir