Adı Efsane Kıyafetleri 2. Bölüm (4 Şubat)

Bu haftada Adı Efsane kıyafetlerini sitemiz üzerinden dizi yayına girmeden bu yazı altında paylaşmaya devam edeceğiz. Adı Efsane dizisi geçen hafta ekrana gelen tanıtım bölümü ile çok beğenildi. Tarık sonunda istediği gibi bir iş buldu ve Devlet lisesinde Koç olarak işe başladı. İlk günden farklı yaklaşımları ile öğrencilerin ilgisini çekmeyi başaran Tarık bakalım ilerleyen bölümlerde iyi bir Basketbool takımı kurup başarılara imza atabilecek mi? Gençler arasında çıkan kavga sonunda olaylar nasıl gelişecek? Ama bunların öncesinde Tarık kızlarının Teyzesi ile birlikte İngiltere’ye gitmesini engelleyebilecek mi? Tarık’ın kızları Melis ve Zeynep tekrar babalarını görebilecekler mi? Soruların cevaplarını bulabileceğiniz süper bir bölüm için sayılı saatler kala geri sayım başladı.

 
Adı Efsane dizi kıyafetleri her tarza hitap ettiği için  ilk bölümde çok beğenildi. Genç bayan oyuncu kadrosunun giydiği kombin kıyafetler, takı ve aksesuarın markaları ve fiyatları merak konusu olurken.

4 Şubat Adı Efsane dizi kıyafetleri  için Bahar Öğretmenin Ofis şıklığını yansıtırken Seçil giydikleri ise şık bir bayan kıyafetleri ile ekrana gelirken, Kolejli Melisin spor kıyafetleri  rahatlık ve sadeliği yansıtıyor.

Adı Efsane Kıyafetleri 2. Bölüm  Bahar kırçıllı kaban, Seçil desenli bordo yelek ve siyah kaban kadar Melis mavi kaban ve Tarık mont dikkate çekenler arasında.

Melis Mavi Koyu mavi Kaban Markası ve Fiyatı

Seçil Dik Yaka Yelek Markası ve Fiyatı

Melis Lacivert Kaban Markası ve Fiyatı

Zeynep Sarı Mont Markası ve Fiyatı

Adi Efsane 2. Bölüm seçil Bluz Markası ve Fiyatı

Adı Efsane kıyafetleri Galerisi

 

 

1 thought on “Adı Efsane Kıyafetleri 2. Bölüm (4 Şubat)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir