Adi Efsane Kıyafetleri 3. Bölüm

Adı Efsane Kıyafetleri dizi modacılarının gözdeleri arasına girdi. Özellikle Adı Efsane seçil kıyafetleri şık kadınların yakın takibinde. Güzel oyuncu Rojda Demirer’in giydikleri kıyafetler düzgün fiziğine çok yakışıyor ve dizi modasına yön veren kıyafetleri seçiyor.

Adi Efsane 3. Bölüm Seçil Kıyafetleri
Adi Efsane 3. Bölüm Seçil Kıyafetleri pantalon

Adi Efsane 11 Şubat akşamı 3. bölümü ile ekranlara gelecek geçen hafta çok üzülen Tarık kızı Melis ile arasını düşürebilecek mi? Tarık’ın küçük kızı Zeynep babasına Melisin okulunda düzenlenecek  ” Baba-Kız Gecesinden” söz eder. Melis belli etmese de babasının bu gecede olmasını ister. Tarık geceye katılmak için söz verir fakat ilk defa Baba-Kız oldukları bu gecenin sonu hayal ettikleri gibi olmayacaktır.

Adi Efsane Kıyafetleri sponsorları bakalım kim? Bu özel gecede Melis hangi elbiseyi giyecek? Özellikle Liseli ve üniversiteli genç kızların beğenisini kazana Melis kıyafet markaları ve sponsorları kim sorusunun cevaplarını Adi Efsane Kıyafetleri 3. Bölüm yazımızda sizler ile paylaşacağız.

Bahar Öğretmen ile Tarık arasında yakınlaşmalar yavaş yavaş ilerlese de Seçilin Tarık’a olan platonik aşık bir kadının gizli göz yaşlarını ve yaşadıklarını göreceğiz.

Tarık’ın küçük kızı Zeynep sempatik ve sevimli tavırları ile küçük oyuncular kadrosunun gözdeleri arasına girdi ve güzel Zeynep kıyafetleri de çocuk moda takipçisi annelerin ilgisini ve beğenisini kazandı.

Adı Efsane 3. Bölüm Bahar Siyah Kaban Markası ve Fiyatı 

Adi Efsane 3. bölüm Tarık Triko Markası ve Fiyatı

Adi Efsane Melis 3. Bölüm Elbise
Adi Efsane Melis 3. Bölüm Elbise Markası ve Fiyatı

Adi Efsane Kıyafetleri 3. Bölüm 11 Şubat Galerisi

 Tüm Adı Efsane Sponsorları için burayı Tıklayınız

 

2 thoughts on “Adi Efsane Kıyafetleri 3. Bölüm

    1. çok eski tarihli bir paylaşım olduğu için bulmak biraz zor olacaktır,eski sezon ürün olduğu için.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir