Adı Efsane Kıyafetleri 4. Bölüm

Adı Efsane Kıyafetleri üçüncü bölümde çok beğenildi. Özellikle Melisin yıldızlı siyah elbisesi hem zarif hemde liseli bir öğrenciyi yansıtacak sadelikte idi. Melisin elbisesi ile uyumlu küpe ve ayakkabıları tam not aldı. Melisin okulunun düzenledigi ” Baba-Kız gecesine” Tarık katılamadı. Hakanın babası Tarık’ı bıçaklayınca kızının eğlencesine katılamayan Tarık bir kez  daha kızı ile arasında ki buzları eritme şansını bulamadı. Kısa sürede Toparlanan Tarık ile liseli gençler ile arası düzelmeye başlar ve Adı Efsane 4. Bölümde Koç ilk maçına çıkıyor. Hakan ile Tarık hocanın arasındaki buzları erirken bakalım ilk maçın sonucu ne olacak.

Adi Efsane 4. Bölüm Seçil Yeşil Kaban
Adi Efsane 4. Bölüm Seçil Yeşil Kaban Markası ve Fiyatı

Adı Efsane Kıyafetleri arasında şık seçimleri ile dizi modası listesinin başına oturmaya aday Adı Efsane Seçil kıyafetleri geliyor. Seçilin her giydiği kıyafet çok beğeniliyor ve Adı Efsane sponsorları kim ? sorusu ile Seçilin giydiği kaban, ceket, mont, bot, elbise, çanta ve takı markaları açıklanıyor.

Adi Efsane 4. bölüm Tarık Triko Markası ve Fiyatı

 

 

Adi Efsane 4. bölüm Tarık Mont
Adi Efsane 4. bölüm Tarık Mont Markası ve Fiyatı

Seçil ise Baharın arasındaki yakınlaşmayı engellemek adına Bahara Tarık’ın iki yüzü olduğunu ve Tarık’ın karanlık yüzünü anlatır. Melisin eğlencesi için yakınlaşan Bahar ile Tarık arasına Seçil mi? giriyor. Kafası karışan Bahar bakalım bu bölümde ne yapacak. Bahar ise Ofis modasına yön veren seçimleri ile şıklığı ve asilliği temsil eden Bahar kıyafetleri arasında Baharın kazak, kaban, çanta, ayakkabı  markaları yazımızda yer alıyor.

Adi Efsane 4. Bölüm Bahar Bluz
Adi Efsane 4. Bölüm Bahar Bluz Markası ve Fiyatı

Adı Efsane Melis Kıyafetleri ise hem üniversiteli kızlar hemde genç hanımlar arasında merak konusu.  Melisin taba kürklü montu bu bölümün en ilgi çeken kıyafetler arasında.

Adi Efsane 4. Bölüm Melis Mont
Adi Efsane 4. Bölüm Melis Mont Markası

Adı Efsane Kıyafetleri 4. Bölüm Galeri

Tüm Adı Efsane dizi kıyafetleri ve Sponsorları için buraya tıklayınız
,

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir