Adi Efsane Kıyafetleri 7.Bölüm

Adi Efsane Kıyafetleri 7.Bölüm merakla bekleniyor. Özellikle genç kızların beğenisini kazanan Melis stili çok beğeniliyor. Melis giydiği turuncu mont, Melis siyah sweatshirt, Melis desenli kazak  ve Melis bej ceket çok beğenildi. Bu hafta Melis ne giyecek ilgi ile beklenirken. Adi Efsane Kıyafetleri arasında Bahar kombinleri ofis şıklığını yansıtıyor. Klasik ile spor seçimleri bir arada bulabileceğiniz Bahar kıyafetleri arasında bu hafta Baharın giydiği bordo triko, Bahar bej kaban çok beğenildi. Seçil ise son moda trentleri yakından takip eden triko, kaban, mont, takı ve ayakkabılarından oluşan  şık seçimleri ile hanımlardan tam not alıyor.

Adı Efsane 7. bölümde Melis vuruldu. Melis’in vurulmasından Hakanı sorumlu tutan Tarık çılgına dönerken ne Bahar nede Seçil Tarık’ın açısını hafifletemez. Melis bakalım yaşam savaşını kazanacak mı? sorusu ekrandaki izleyicilerde merakla bekliyor. Hakanın belalıları yine boş durmuyor. Bu kezde Zeynep’i kaçırılması ile Tarık çılgına dönecek.

Adi Efsane Kıyafetleri 7.Bölüm de Hakanın giydiği siyah gömlek, Tarık kaban, Seçilin gri beyaz file detaylı kazağı hangi marka? sorusunu merak edenler her dakika güncelenecek yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Adi Efsane Kıyafetleri 7.Bölüm Galarisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir