ADI: ZEHRA 11. BÖLÜM DİZİ KIYAFETLERİ

Ekranları başındaki seyirciye, adeta büyük bir aşk hikayesi olarak görünmeyi başaran son dönemlerin parlayan dizilerinden bir tanesi olan Adı: Zehra, heyecanın dorukta olacağı bölümlerden bir tanesi olacağı daha henüz fragmanlardan anlaşılmaktadır. Zehra; Nadir’in neler çevirdiğinde artık tamamıyla emin olmakla birlikte, bunu nasıl ispat edeceğini de bir türlü bilmemektedir. Ayrıca Serkan ve Şule’nin de tüm bu olayların içerisinde olup olmadığı da ayrı bir merak konusu olarak kendisini gizlemektedir. Dizinin diğer karakterlerinden bir tanesi olan Ceren ise, bir bebeği olacağı müjdesini Serkan’dan gizlemekte ve ilerleyen bölümlerde bu durumun onun başına bir çok iş açacak öngörülmektedir, Ayrıca tüm bu olaylarla birlikte, adı Zehra 11. Bölüm Şule mavi yeşil elbise ile en çok merak edilenler arasında olmuştur.

Adı: Zehra 11. Bölüm de heyecan yine dorukta
Ceren’in boşanma sürecini başlatmaya kararlı olması ve bu nedenle de bir bebeği olacağı haberini Serkan’dan gizlemesi, bu bölümde çok da uzun sürmeyecektir. Bebeğin ultrason görüntülerinin Serkan’ın eline geçmesiyle, tüm sırları açığa çıkmaktadır. Tüm bunlar yaşanırken Hayal’ in oğlu olan Murat; hastalığını öğrenmiş olan Genco ve Zehra, bu konuda onun yanında olmak için bütün çabaların seferber ederken, torununu kurtarmak için tekrardan Şule’ den destek almak zorunda kalır. Bölümün en belalı tiplerinden bir tanesi olan Kadir; daha önceki bölümlerde başına açtığı işlerin sonucunu yeni yeni görmeye başlayacaktır. Sürpriz bölümlerden bir tanesi olan Adı: Zehra 11. Bölümde, bu yüzük kimin diyerek ortaya çıkan Zehra; birçok kişinin kaderini değiştirebilecek olaylara yol açmıştır.

Adı Zehra 11. Bölüm dizi kıyafetleri
Adı: Zehra dizisi, kıyafetler bakımından da oldukça dikkat çekici olmaya devam etmektedir. Adı Zehra 11. bölüm Şule açık pembe pijama takımı ile şık ve rahat bir görünüm göstermektedir. Cerenin giydiği yeşil elbise ise, hoş ayrıntılara sahip olması nedeniyle seyircilerin dikkatinden kaçmayanlar arasındadır. Adı: Zehra 11. Bölüm Zehra mavi bluz etek ve ceket kombini, belki de bugüne kadar bu dizideki en çok yakışan kombinlerden bir tanesidir.

ADI: ZEHRA 11. BÖLÜM DİZİ KIYAFETLERİ

Adi Zehra 11 Bolum Zehra gomlek
Adi Zehra 11 Bolum Zehra gomlek Trendyol incelemek için Tıklayınız

 

Adi Zehra 11 Bolum Zehra canta
Adi Zehra 11 Bolum Zehra canta @lolas_heels

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir