ADI ZEHRA 13.BÖLÜM KIYAFETLERİ

Zehra isimli bir genç kızın üzerinden yazılan senaryoda; Türkiye’deki kadınlarla ilgili yaşanan birçok problemi de ortaya dökmesi açısından önemli olan adı Zehra Dizisi 13. Bölümüyle gönüllerde taht kurmak için geliyor. Dizinin bu bölümünde Zehra’yı iyiden iyiye evlenmeye zorlamaya çalışan Kadir, amacına ulaşmak için elinden gelen her şeyi yapar. Genco’ya karşı duyguları fazlasıyla derin olan Zehra; önceliğini Handan’a ne olduğunu bulma konusunda ayırır. Ancak bu durum Genco ile aralarındaki duvarı daha da kalınlaştırmaktan başka bir işe yaramaz.

Adı Zehra 13.Bölüm Kıyafetleri

Birbirinde Şık Kıyafetlerle Adı: Zehra 13. Bölümün Kıyafetleri
Dizinin diğer bölümlerinde olduğu gibi bu bölümünde de birbirinden iddialı kıyafetler tercih edildi. Adı Zehra 13. bölüm Zehra’nın kot gömleği, şık olduğu kadar aynı zamanda sade görüntüsüyle de oldukça dikkat çekmektedir. Kadir’ in giydiği koyu renk ceket ve pantolon, erkek modası açısından bu yıl için trend oluşturmaktadır. Adı Zehra 13. Bölüm Genco’nun giydiği deri ceket ve beyaz tişört, onun sert ve asabi yönünü bir miktar daha ön plana çıkarmaktadır. Ayrıca bu bölümde Zehra’nın gelinliği dar kesim olması nedeniyle zarif göründüğü kadar da şık bir görüntü sergilemiştir. Kadir’in takım elbisesi ise düğün formatlarına tam olarak uyum görülmektedir. Adı Zehra: 13. bölüm Şule’nin krem rengi ceketi, onun güçlü ve zeki yapısının birazcık daha ortaya çıkarmayı başarmıştır. Bu bölüm ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi ve tüm kıyafetleri; tek tek ve marka marka site üzerinden bulabilirsiniz.

Adı Zehra 13.Bölüm Özeti

Nadir Büyük Yüzleşmeye Hazır Mı ?
Her ne olursa olsun Nadir’den mutlaka kardeşinin intikamını almaya hazırlanan Serkan; birçok plan yapar. İlerleyen sahnelerde Nadir ile Serkan büyük bir yüzleşme ile karşı karşıya kalarak hiç beklenmedik olayların ortaya çıkmasının fitilini ateşlerler. Artık kullanacağı neredeyse hiçbir kozu olmayan Nadir; Hande ile ilgili elinde bulunan gizli bilgilere güvenmektedir. Peki bu gizli bilgiler Nadir’i nereye kadar idare edebilecek potansiyele sahiptir. Tüm bunların üzerine Hande’nin de mezarının ortaya çıkmasıyla işler iyice sarpa sarar ve her şeyi adeta büyük bir problemin girdabına dönüştürür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir