Afra Saraçoğlu Kıyafet Seçimleri

Son zamanların en gözde oyuncularında olma yolunda emin adımlarla ilerleyen oyuncu güzelliği ile ilgi odağı olmaktadır. Afra Saraçoğlu oyunculuğu dışında güzel fiziği ve şık giyimleri ile dikkat çekmeye başlamıştır. Başarılı oyuncu şu sıralarda Kardeş Çocukları dizisinde Hayat karakterini canlandırmaktadır.

Afra Saraçoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? ve Hayatı.

2 Aralık 1997 İstanbul doğumludur ve oyunculuk yaparak hayatına devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine Anadolu Üniversitesi eğitimine devam ettirdiği sırada başlamıştır. Son yıllarda henüz daha 22 yaşında olmasına karşın oyunculuk kariyerine hızlı bir giriş yaparak kendini şimdiden kanıtlamış gözükmektedir. Dikkat çeken oyuncu ilk deneyimini ikinci şans filmi ile yaşamıştır. Afra Saraçoğlu Star TV kanalında ekranlara gelmiş olan Fazilet hanım ve kızları dizisinde hem rol almış hem de aldığı deneyim adına oldukça tecrübe yaşama şansı bulmuştur.

Afra Saraçoğlu Tulum markası
Afra Saraçoğlu Tulum markası ürün için tıklayınız.

 

Afra Saraçoğlu krem tulum
Afra Saraçoğlu krem tulum incelemek için tıklayınız

Genç oyuncunun bugüne kadar ekranlarda almış olduğu roller, 2019 yılı Kardeş Çocukları dizisinde Hayat rolünü canlandırmaktadır.  2017 yılında ekranlara gelen ‘’Fazilet Hanım ve Kızları’’ dizisinde Ece Çamkıran karakterini canlandırmıştır. Sinem deneyimlerinde 2017 yılında vizyona giren ‘’Kötü Çocuk’’ filminde Kayla, 2016 yılında vizyona giren ‘’İkinci Şans’’ filminde Kayla rolünü canlandırarak bu projelerde rol almıştır.

Afra Saraçoğlu Jean
Afra Saraçoğlu Jean Mavi incelemek için tıklayınız

 

Afra Saraçoğlu Bluz tercihi
Afra Saraçoğlu Bluz tercihi Trendyol incelemek için tıklayınız

 

Afra Saraçoğlu Ceket markası
Afra Saraçoğlu Ceket markası calvinklein incelemek için tıklayınız

Afra Saraçoğlu Kıyafet Tercihleri

Güzel oyuncunun merak edilen yaşı ise 22 yaşında ve burcu Yay’dır. 48 kiloda ve 1,70 boylarındadır. Henüz daha 14 yaşında olduğu dönemde bir mankenlik firması ile annesinin isteği ve desteği ile beş yıllık bir sözleşme imzalamıştır. Fakat Afra Saraçoğlu mankenlik firmasına annesinin kandırdıklarını beyan ederek yapılan anlaşmayı 18 yaşında fesih etmiştir. Ünlü oyuncu Fenerbahçe de büyümüş olması ve aynı zamanda Fenerbahçe de ailesinin de yaşamış olmasından dolayı Fenerbahçe takımını tutmaktadır. Adı daha önce Özcan Deniz ile aşk dedikodu söylentisi ile duyulmuştur. Yaşı küçük olması ile şimdiden aranan yüzlerden olma başarısını göstermiş olmaktadır.

Afra Saraçoğlu beyaz kazak
Afra Saraçoğlu beyaz kazak incelemek için tıklayınız

Kardeş Çocukları Dizisi Kıyafetleri için tıklayınız

Güzel oyuncu kendisi le yapılan bir röportajda hedeflerinin her zaman yüksek olduğu ve bir önceki yaptığı işe göre sürekli üzerine koymak olduğunu söylemektedir. Hayran kitlesi oldukça yüksek olan ve sosyal medya takipçi sayısı şimdiden milyona ulaşan oyuncu şu sıralarda Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşamaktadır.

Kardeş Çocukları Afra Saraçoğlu Pembe Bluz
Kardeş Çocukları Afra Saraçoğlu Pembe Etek kombiini için Tıklayınız

 

Afra Saraçoğlu Kombini
Afra Saraçoğlu Kombini raisavaness incelemek için tıklayınız

 

Afra Saraçoğlu ceket
Afra Saraçoğlu Deri ceket incelemek için tıklayınız

 

Hayat pembe gömlek
Hayat pembe gömlek incelemek için tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Hayat bluz
Kardeş Çocukları Hayat bluz incelemek için tıklayınız

 

Kardeş Çocukları Hayat Bluz
Kardeş Çocukları Hayat Bluz markası için Tıklayınız.

 

Afra Saraçoğlu Mont
Afra Saraçoğlu Mont markası için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir