Akrep 2. Bölüm Kıyafetleri

Akrep 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Geçen hafta ekranlara ilk bölümü ile gelen Akrep 2. Bölüm Kıyafetleri sitemizde yayında olmaya başlayacaktır. Diziyi izlerken en çok merak ettiğiniz Akrep Dizi Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olacaktır. Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim gibi isimlerin yer aldı dizi haftanın her cuma günü saat 20:00’da ekranlarda olmaya başladı.

Yayınlanan ilk bölümün ardından izlemeyenler için biraz son bölümden bahsedelim. Yayınlanan ilk fragmanda; Perihan torunları, kızı, hiç sevmese de damadı ile birlikte kendi tırnaklarıyla kurmuş olduğu rahat bir hayat yaşamaktadır. Karakoldan gelen bir telefon ile birlikte tüm hayatları bir gecede değişir. Telefonda aldığı haber ise kızı Berna’nın cesedinin bulunmasıdır.Ferda, Perihan’ın hayatı nasıl alt üst ettiğini demir parmaklıkların altında genç bir avukata anlatmaktadır. Oda kendi tırnaklarıyla kazıyarak mahallede kuaför sahibi olmuştur.

Akrep dizisi Duru yeşil elbise BSL,incelemek için Tıklayınız.
Akrep elbise sponsorları
Akrep elbise sponsorları için tıklayınız.

Akrep Dizi Kıyafetleri

Daha fazlasında gözü vardır ve Perihan’ın sahip olduklarının peşindedir.Ferda Emgenlerin evine bomba gibi düşer ve Perihan’ın kızı ve damadının sevgilisidir. Bir yaşında iken terk etmiş olduğu kızı, şimdi evi darmadağın eden kişidir. Hapishaneden Ferda’yı kurtarmak için dinleyen Ayşem’in, kızı ve Merve’nin de hayatına düşmesi an meselesidir. Emgen ailesinin torunları da Ferda ve Perihan’ın savaşanın ortasında kalıyor.

Akrep dizisi Duru sarı kaban Merve Çisko,incelemek için Tıklayınız.

Bu savaş komşulardan İpek ve Aras’ın da hayatının değişmesine neden olacaktır. Genöler ise nefret ve aşkın olayların içindeki gelgitler arasında kalacaktır.Bu hafta ekranlara gelecek olan yeni bölümde şimdiden iyi seyirler dileriz. Akrep 2. Bölüm Kıyafetleri dizi günü ve sonrasında da eklenmeye devam edecektir. Yeni bölüm ile iyi seyirler dileriz.

Akrep 1. Bölüm Kıyafetleri

İlk hafta yayınlanan birinci bölüm ile beklenen şekilde başlayamayan dizi sonraki haftalarda istenilen yere gelecek mi mi? merak konusu olmaya başladı. Dizinin başrol kadrosunda deneyimli ve çok sevilen oyunculardan biri olan Demet Akbağ, Perihan karakterine hayat veriyor. Akrep Duru kıyafetleri ve diğer tüm oyuncuların elbise markaları sitemizde güncel olarak yayında olacaktır. Eklemiş olduğumuz dizi kıyafetleri üzerine tıklayarak direkt olarak ürün ve markasını görmüş olursunuz. Bizleri takip etmeyi ve merak ettiklerinizi yorum kısmından yazmayı unutmayınız.

Yasak Elma Yıldız kahverengi kazak
Yasak Elma Yıldız Kazağı için Tıklayınız. Çizmesi için tıklayınız. kahverengi elbisesi için Tıklayınız 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir