Akrep 3. Bölüm Kıyafetleri

Akrep 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep 3. Bölüm Kıyafetleri ve elbise sponsorları ilşe sitemizde güncel olarak yayında olmaya başlıyor. Demet Akbağ (Perihan), Evrim Alasya (Ferda), Yusuf Çim (Aras), Beril Pozam (Ayşem) gibi isimler dizide başrol kadrosunda yer almaktadır. Akrep dizi kıyafetleri her hafta güncellenerek sitemizde yer almaya devam edecektir. Gökçen Usta’nın yönetmenliğinde ve İrfan Şahin’in Yapımcı olarak görev aldığı dizinin senaryosunu Erkan Birgören sağlamaktadır. Akrep dizisi haftanın her cuma günü saat 20:00’da ekranlarda olmaya devam ediyor. Bu hafta yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Perihan ve kızı arasında neler yaşanacak? Dizide en çok hangi oyuncunun kıyafetlerini görmek istersiniz?

Akrep dizisi Duru pembe ceket
Akrep dizisi Duru pembe ceket için Tıklayınız.
Akrep dizisi Ferda siyah elbise
Akrep dizisi Ferda siyah elbise için Tıklayınız.
Akrep dizisi Ferda leopar kazak
Akrep dizisi Ferda leopar kazak Di Project, incelemek için Tıklayınız.
Akrep dizisi Ferda beyaz ceket
Akrep dizisi Ferda beyaz ceket için Tıklayınız.
Akrep dizisi Evrim Alasya mavi kolye
Akrep dizisi Evrim Alasya mavi kolye için Tıklayınız.
Akrep dizisi Duru bej kaban
Akrep dizisi Duru bej kaban için Tıklayınız.
Demet Akbağ gümüş küpeleri
Demet Akbağ gümüş küpeleri için Tıklayınız.
Akrep dizisi Duru bej kazak
Akrep dizisi Duru bej kazak için Tıklayınız.
Akrep dizisi Selma yeşil elbise
Akrep dizisi Selma yeşil elbise için Tıklayınız.
Beymen indirim kodu
Beymen indirim kodunuzu hemen ALIN.

Akrep 3. Bölümde Giyilen Kıyafet Markaları Nereden?

Akrep 3. Bölüm Kıyafetleri dizi yayın sonrasında da güncel olarak sitemizde yayında olmaya devam edecektir. Tüm kanalların dizi kıyafet markaları yayında sitemizde. Akrep Perihan kıyafetleri, Akrep Akrep Ferda elbiseleri, Akrep Duru Elbiseleri, Akrep dizisi Merve kıyafetleri gibi dizide yer alan oyuncuların ürünlerini yayınlamaya devam ediyoruz. Kim nereden giymiş? Oyuncular hangi marka giymiş? bizlere yorum kısmından da yazabilirsiniz.

Akrep Dizisi Duru Kıyafetleri Hangi Marka?

Geçen hafta son bölüm ile ekranlara gelen Akrep dizisinde neler yaşandı? İkinci bölümde, kızı Merve ile taziye ziyaretine giden Ferda, Perihan’a anne demesi ile şoke oluyor. Perihan ise bu zoraki olan ziyaretten dolayı her ikisini de evden kovar. Ferda tarafından tavır alan Fikret, onu eve gelmesini söylediği sırada Perihan çılgına dönüyor.

Akrep dizisi Duru sarı kaban Merve Çisko,incelemek için Tıklayınız.

Akrep 3. Bölüm Elbise Sponsorları

Annesi tarafından evden kovulan Ferda, kızı Merve’nin de aşağılanmasının ardından Perihan’a tuzak kuruyor. Gerçekleri öğrenmek için Duru ve Şahin’in Ferda’ya yaptığı ziyaret işleri çok karıştırır. Fikret, Ferda’dan duyduğu bazı kelimelerden dolayı şüphe duyarken, ardından da Aras’ı sorgulamaya başlıyor. Duru ve Aras’ın yakınlaşmasını fark eden Merve, Aras ile komşu olduklarının söyleyerek ortalığın karşımasını sağlıyor.

Akrep dizisi Duru yeşil elbise BSL,incelemek için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir