Alev Alev 1. Bölüm Kıyafetleri

Alev Alev 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

İlk bölümü ile 5 Kasım tarihinde yayın hayatına başlayan Alev Alev 1. Bölüm Kıyafetleri ve sponsor ürünler ile birlikte sitemizde güncel olarak yayında olmaya başlayacaktır. Deneyimli kadrosu ile perşembe akşamlarına damga vurması beklenen dizinin reyting sonuçları şimdiden merak ediliyor. Dizinin yayınlanan ilk tanıtımın 2.5 milyon kişinin izlemesi seyirci tarafından ne kadar çok merak edildiğini gösteriyor. Alev Alev Kıyafetleri için bizleri takip etmeye devam ediniz. Demet Evgar’ın dizide yer alması hayranlarını şimdiden sevindirmiştir.

Dilan Çiçek kahverengi tişört
Dilan Çiçek kahverengi tişört için Tıklayınız
Dilan Çiçek kahverengi elbise
Alev Alev Rüya kahverengi elbise için Tıklayınız
Dilan Çiçek turuncu eşofman
Dilan Çiçek turuncu eşofman için Tıklayınız

Alev Alev dizi kadrosunda Demet Evgar Cemre karakterine hayat verirken, Hazar Ergüçlü Çiçek karakterine, Dilan Çiçek Deniz’in Rüya karakterini canlandırırken başrollerde yer almaktadırlar. Hayatlarını sıfır noktasına kadar çekecek yangın olayının yaşanması onların kaderini belirleyecektir. Çekimlerinin boş bir kum fabrikasında 2 ay çekildiği ve sadece yangının sahnesinin 10 günde çekimlerinin çekilmesi zaman almıştır. Çekimler için perdeye kadar düşünebileceğiniz tüm detayların özel olarak hazırlandığı çekimlerde oyuncu kostümlerinin dahil yedekleri fazlasıyla hazırlanmıştır. Yangın sahne çekimlerinden 400 kişi gibi bir ekip kadrosu yer almıştır.

Alev Alev sponsorları
Alev Alev sponsorlarını inceleyiniz.

Alev Alev 1. Bölüm Kıyafetleri sitemizde her hafta güncel olarak yayında olmaya ve eklenmeye devam edecektir. Bizlere merak ettiklerinizi sorabilir, bizleri takip ederek yeni eklenen kıyafetler hemen bilgi sahibi olmanız çok kolay olacaktır. Dizide yer alan oyuncuların gerçek yaşam karakterlerinden sizler bahsedelim.

Alev Alev Rüya mavi bluz
Dilan Çiçek mavi bluz için Tıklayınız
Alev Alev Rüya beyaz elbise
Alev Alev Rüya beyaz elbise için Tıklayınız

Alev Alev Demet Evgar Kıyafetleri

Cem Bender: 1965 Trabzon doğumlu olan oyuncu, KTÜ Mimarlık Fakültesinden mezun olduktan sonra, Studio oyuncularından oyunculuk eğitimini alarak bu yolda kendisine yer bulmuştur. Birçok tiyatro ve dizide yer alan oyuncu Muhteşem Yüzyıl, Gelperi, Hakan: Muhafız, gibi birçok projede kendisine yer bulmuştur.

Berkay Ateş: 19 Şubat 1987 İstanbul doğumlu olan oyuncu, dizi, sinema ve tiyatrolarda yer almaktadır. İstanbul Sokakları dizisinde yardımcı karakter olarak ilk dizi deneyimini yaşamış ve son olarak Çukur dizisinde Mahsun karakteri ile ekranlara gelmiştir. Alev Alev dizisinde Ozan karakterine hayat verecektir.

Mavi sonbahar indirimleri
Mavi sonbahar indirimlerini inceleyiniz.

Alev Alev Elbiseleri

Zuhal Olcay : 10 Ağustos 1957 İstanbul doğumlu olan oyuncu 63 yaşındadır. Yıllardır ekranlarda olan deneyimli oyuncu onlarca dizi, film ve tiyatro oyunlarında yer alarak herkes tarafından tanınmaktadır. 1983 yılında ilk film deneyimini İhtiras Fırtınası projesinde yaşamıştır. 1980 yılında Sönmüş Ocak dizisinde ilk dizi deneyimini yaşamıştır. Son olarak 2016 yılında yayınlanan Yüksek Sosyete dizisinde yer almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir