Alev Alev Kıyafetleri 2. Bölüm

Alev Alev 2. Bölüm Kıyafetleri

Show TV ekranlarında geçen hafta ilk bölümü ile heyecan yaratan dizi Alev Alev Kıyafetleri 2. Bölüm ile karşımızda olmaya devam edecektir. Dizide yaşanan yangın sahnesi ekran başındakileri heyecanlı anlar yaşatırken, ardından yaşanacaklar şimdiden merak edilmeye başlamıştır. Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Zuhal Olcay, Cihangir Ceyhan, Berkay Ateş, Berker Güven ve daha birçok isim dizide başrol kadrosunda yer almaktadır.

Sen Çal Kapımı Kıyafetleri 

Dilan Çiçek kahverengi tişört
Dilan Çiçek kahverengi tişört için Tıklayınız
Alev Alev dizisi Çiçek mavi takım
Alev Alev dizisi Çiçek mavi takım İn The Mood For Love, incelemek için Tıklayınız
Dilan Deniz kırmızı kimono
Dilan Deniz kırmızı kimono Sinem Babacan, incelemek için Tıklayınız

Alev Alev 2. bölüm fragmanı tanıtımı da ekranlara geldi. Yayınlanan tanıtımda, Yaşanan yangının ardından, Rüya yangında kaybettiklerinin ardından ne yapacağını bilemez ve çok üzgündür. Ben şimdikimin yasını tutacağım, Cemre’nin mi?, Çiçeğin mi? yoksa hayatını kaybeden o kadar kişinin mi diyerek ağlamaktadır. Diğer bir yandan yangın sonrası saklanan Cemre’nin tek derdi kızını evden çıkartıp kaçmayı başarmaktır. Güneş’i evden bir an önce çıkartması gerektiğini eğer Çelebi’nin kendisinin yaşadığını anlarsa kızını bir daha çıkartmasının imkansız olduğunu Ozan ile paylaşır.

Dilan Deniz kiremit bikini
Dilan Deniz kiremit bikini için Tıklayınız
Trendyol super indirimler
Trendyol super indirimler başladı hemen inceleyin.
Dilan Deniz siyah elbise
Dilan Deniz siyah elbise Selma Çilek, incelemek için Tıklayınız
Dilan Çiçek kahverengi elbise
Alev Alev Rüya kahverengi elbise için Tıklayınız
Alev Alev Rüya beyaz elbise
Alev Alev Rüya beyaz elbise için Tıklayınız

Alev Alev 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çelebi ise yangın sonrası Cemre’nin ne cenazesini nede yangının yaşandığı enkazdan onn bir parçasını bulamamıştır. Artık Cemre’nin yaşadığını düşünüyor. Ozan ise ona yardım etmeye devam ederken Ömer’den bununla ilgili el uzatması için yardım talebinde bulunuyor. Babası ile konuşan Rüya, Çiçeği, İskender’in öldürdüğünü ona söylüyor. Bunu da İskender ile konuşarak, Çiçek için onun ne kadar değerli olduğunu anlatmaya çalışıyor. Tomris ise kızının ölümünün ardından Çiçek ile eşyalarını değiştirmiştir ve kızının yaşadığını göstermeye çalışıyor ve ona Şimal ol diyor. Ali ise Tomris’in evine geliyor ve Çiçek onu görüyor. Çiçek ona Ali diye seslenirken Ali’nin ne diyeceği ve tanıyıp tanımayacağı çok merak ediliyor.

Dilan Çiçek turuncu eşofman
Dilan Çiçek turuncu eşofman için Tıklayınız
Dilan Çiçek elbisesi
Dilan Çiçek elbisesi- Elbise modellerini inceleyiniz.
Alev Alev Rüya mavi bluz
Dilan Çiçek mavi bluz için Tıklayınız

Alev Alev Kıyafet Sponsorları

Alev Alev Kıyafetleri 2. Bölüm başladığında yayın esnasında ve dizi günü sonrasında da güncel olarak yayınlanmaya devam edecektir. Alev Alev Rüya Elbiseleri oldukça dikkat çekeceğe benziyor. Yayınlanan 2. tanıtımda Ömer, Cemre’ye yakalanmaması için uyarırken dışarıya çıkmamasını ve onu dışarıda herkesin tanıyacağını söylerken, Cemre biliyorum diyerek karşılık verir. Yakalanma ihtimalinin olduğunu ve hatta yakalanırsam başıma neler geleceğini çok iyi biliyorum der ve sen bunu hayal bile edemezsin diye de devam eder. İskender ise Rüya ile tekrar yüzük takmanın derdine girmiştir. Babası ile ortaklığı da bitiren İskender, Rüya yoksa ortaklıkta yok der. Tanıtımın sonunda ise Ozan’ın dayak yediği anlar gerilimi de artırmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir