Arıza 12. Bölüm Kıyafet Markaları

Arıza 12. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Ayça Ayşin Turhan ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Arıza 12. Bölüm Kıyafet Markaları ile bu hafta karşımızda. Ayça Ayşin Turhan Arıza dizisi kıyafetleri oldukça fazla dikkat çekiyor. Bizlerde sizlerin aradığı kıyafetleri sürekli olarak eklemeye çalışıyoruz. Merak ettiğiniz ürünleri bizlere yorum kısmından da iletebilirsiniz.

Arıza Dizisi Halide beyaz takım
Arıza Dizisi Halide beyaz takım üst için Tıklayınız ve alt için Tıklayınız.
Arıza dizisi Ayça deri şort
Arıza dizisi Ayça gri ceket Zara, incelemek için Tıklayınız. Gömleği için Tıklayınız ve deri şortu için Tıklayınız. Çantası Gucci.
Arıza dizisi Halide siyah etek
Arıza dizisi Halide beyaz ceket için Tıklayınız ve etek için Tıklayınız.
Arıza Halide siyah elbise
Arıza Dizisi Halide siyah elbise için Tıklayınız.
Arıza dizisi Ayça deri gömlek
Arıza dizisi Ayça jean gömlek için Tıklayınız

Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden Arıza her pazar saat 20:00’da yayınlanmaya devam ediyor. Reyting sıralamasında da istediği yerde olan dizi çekimlerine de aynı şekilde devam ediliyor. Bu hafta ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölüm tanıtımı da yayınlandı. Yayınlanan yeni tanıtımda, Arıza yapmış olduğu sürpriz gözlerden kaçmaz ve şimdiden merak uyandırmaya başlamıştır. Şehmuz’un mallarını yakan Ali Rıza konsorsiyumda  çok fazla merak uyandırır. Yapmış olduğu bu hamle ile artık o Fuat Ersoy’un hedefine girmiştir. Bu gelişmelerin üzerine Ali Rıza’nın başına neler gelecek? kimlerle mücadele edecek, Halide onun yanında olmaya devam edecek mi? 29 Kasım yeni bölüm ile görmüş olacağız.

Arıza dizisi Ayça siyah kaban
Arıza dizisi Ayça siyah çizme için Tıklayınız ve kaban için Tıklayınız

Arıza yeni bölüm heyecan ile beklenirken geçen hafta 11. bölüm ile ekranlara geldi. Burak konsorsiyumdan Ali Rıza’nın planı sonucunda atılmıştır. Onun ise evden ayrıldığı anda tek istediği ise bedel ödemektir. Eski düşmanı Numan’ın yanına Fikret ile beraber giden Burak’ın artık yeni bir ortağı vardır. Geçen hafta en çok elbiselerin ve giyimlerin dikkat çektiği gecede yer altı dünyasına Ali Rıza’nın da olduğu artık resmen ilan edilmiştir. Şehmuz’a gelen bir haber ise yeni bir sorunu da ortaya çıkarmıştır. Onun mallarına düzenlenen saldırının ardından bu problemi çözmekte Ali Rıza’ya düşüyor. Mahallede ise Ali Rıza’nın adına zararlı madde dağıtılarak ona kumpas kurulmaya başlanmıştır. Ali Rıza ise bunun hesabını sormak için Numan’ın karşısına çıkar. Onun yaptığı bu tezgahı ortaya çıkarır ve meydan da elimi öpeceksin diyerek rest çeker. Yeni hafta ile birlikte Arıza 12. Bölüm Kıyafet Markaları ve elbise sponsorları için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Arıza dizisi Halide süet ceket
Arıza dizisi Halide süet ceket için tıklayınız. Pantolon için tıklayınız.
Arıza dizisi Ayça sarı kaban
Arıza dizisi Ayça sarı kaban için Tıklayınız
Arıza Dizisi Halide siyah çizmeler
Arıza Dizisi Halide siyah çizmeler için Tıklayınız
Arıza dizisi Ayça tirençkot
Arıza dizisi Ayça tirençkot için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir