Arıza 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Arıza Kıyafetleri 2. Bölüm

Show TV ekranlarının en yeni dizilerinden olan Arıza 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri ile bu hafta karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Heyecanla geçen ilk bölümün ardından bu hafta bizleri neler bekliyor olacak göreceğiz. Merak ettiğiniz Arıza Dizi Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam edecektir. Her hafta Pazar günü saat 20:00’da yayınlanacak olan dizinin yeni bölümü 20 Eylül tarihindedir.

Yeni dizinin yönetmenliğinde Recai Karagöz ve senaryosunda Ozan Aksungur’un yer aldığı Arıza deneyimli kadrosu ile dikkat çekmektedir. Ayça Ayşin Turhan ile birlikte Tolga Sarıtaş’ın başrolde yer aldığı dizi istenilen reytingleri yakalayabilecek mi? Merak konusu olmaya başlamıştır. Geçen hafta ilk bölümü ile ekranlara gelen Arıza dizisinde, Kulaksız mahallesinde taksicilik yapan Ali Rıza Altay’ın evi çok telaşlıdır. Ertesi gün ise Ali Rıza kız kardeşi Nihan’ı evlendirecektir. Nihan’ın ikizi Mert de tezkeresini alarak gece gelmektedir.

Arıza Halide beyaz elbisesi
Arıza Halide beyaz elbisesi- Elbise modelleri için tıklayınız.

Tüm bu düğün telaşların içindeki sıkıntıda Ali Rıza ekmek parasını çıkartmak için direksiyon sallamaya devam ediyor. Diğer bir yandan Halide Gürkan ise babası Haşmet Gürkan’ın 61. yaş günü nedeniyle Fuat Ersoylu tarafından daveti verilen görkemli geceye katılır.

Arıza 2. Bölüm Halide Kıyafetleri

Bu doğum günü daveti esnasında Fuat Ersoylu’nun oğlu Burak da, Halide’ye evlenme teklif ediyor fakat bunu Halide kabul etmez. Arıza 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri için bizleri takip etmeye devam ediniz. Teklifin ardından çıkan tartışma sonunda Halide doğum gününü terk eder ve o sırada orada bulunan Ali Rıza’nın taksisine biner. Peşinden gelen Burak, onu taksiden almaya çalışınca Ali Rıza buna müdahale eder ve ardından da bir tartışma çıkar. Bunu hazmedemeyen ve unutmayan Burak, Rıza’nın kız kardeşinin düğünü basar. Olabilecekleri düşünen Halide de düğüne gitmiştir. İşler artık yolundan çıkmıştır.

Arıza Ayca Aysin elbisesi
Arıza Ayca Aysin elbisesi Zuleyha Kuru– Elbise modelleri için tıklayınız.

Ayça Ayşin Turan; Halide Gürkan karakterine hayat vermektedir. İstanbul’da ki en büyük suç krallığı olan Haşmet Gürkan’ın kızıdır. Ailesinden uzaktadır ve Van’da doktor olarak çalışarak aksine sade hayatına devam etmektedir. Onun hayata iki abisi ve annesi ile döndüğü kutlamadan sonra kararmıştır. İçinde oldukları araç taranmış ve içinden tek sağ çıkan o olmuştur. Babalarının arabada olmaması ise tamamen tesadüfen olur. Halide ise neden sadece kendisinin sağ çıkmasının nedeni de merak eder ve bunu araştırmaya başlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir