Arıza 23. Bölüm Kıyafetleri

Arıza 23. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Show TV’nin sevilen dizilerinden Arıza 23. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorları ile bu hafta karşımızda olmaya devam edecektir. Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş başrol kadrosunda yer alan dizide bizleri neler bekliyor olacak hep beraber göreceğiz. Arıza Halide Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayınlanmaya devam edecektir. Bizleri takip etmeye devam ediniz.

Arıza dizisi Halide ekose kaban
Arıza dizisi Halide ekose kaban için Tıklayınız.

21 Şubat Pazar günü yeni bölümü yayınlanacak olan dizin fragmanı da ekranlara geldi. Yeni haftada bizleri neler bekliyor olacak hep birlikte görmüş olacağız. Yayınlanan yeni fragmanda; Ali Rıza ve Haşmet arasında yaşanan gerilim sahnesi tanıtıma damga vururken, Haşmet’in, Halide’yi bulamaması sonrasında Ali Rıza’ya çok sert tepki verir. O ise Halide’yi bulmak için elinden gelen her şeyi Haşmet’e söylerken ”Onlara istediklerini vereceğim” sözleri dikkatleri çekmektedir. Tanıtım sonrasında ise Ali Rıza’nın aklından geçen plan nedir herkes bunu şimdiden çok merak etmeye bile başladı.

Beymen indirim kodu fırsatı
Beymen indirim kodu fırsatını inceleyiniz.
Arıza dizisi Ayça siyah kaban
Arıza dizisi Ayça siyah çizme için Tıklayınız ve kaban için Tıklayınız

Arıza 23. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Son bölümü ile geçen hafta ekranlara gelen dizide neler yaşandı? biraz bunda bahsedelim. Safir’in karşısında olan Balaban’ın konulmaya pek niyetli değildir. Muzaffer ile konuştuktan sonra ise Rukiye korkularından bir türlü arınmayı başaramaz. Sürpriz bir şekilde İhtiyar’ın elinden kaçırılan Balaban Ali Rıza ile bir anlaşma yapmak isterken, Burak ise Balaban ile çoktan bir anlaşmayı yapmıştır bile. Gelecekleri ile ilgili Halide ve Ali Rıza bir karar verirler. Burak abisi ile buzları erittiğini düşünürken yaptı bir plan ile abisini çok zor durumda bırakmıştır. Arıza 23. Bölüm Kıyafetleri sitemizde dizi yayın günü sonraki günlerde de sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir.

Arıza dizisi Halide süet ceket
Arıza dizisi Halide süet ceket için tıklayınız. Pantolon için tıklayınız.
Arıza Halide siyah elbise
Arıza Dizisi Halide siyah elbise için Tıklayınız.
Arıza dizisi Ayça sarı kaban
Arıza dizisi Ayça sarı kaban için Tıklayınız
Arıza dizisi Ayça tirençkot
Arıza dizisi Ayça tirençkot için Tıklayınız.
Arıza Dizisi Halide beyaz takım
Arıza Dizisi Halide beyaz takım üst için Tıklayınız ve alt için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir