Arıza 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Arıza 3. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Yayın hayatına henüz daha yeni başlayan Arıza 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve oyuncu elbise sponsorları ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay), Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan), Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan) gibi deneyimli oyuncuların yer aldığı proje her Pazar saat 20:00’da yayın hayatına başladı.

Arıza Halide siyah crop markası
Arıza Halide siyah crop markası ZARA- Crop modelleri için tıklayınız.

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri

Sizler TV karşısında merak ettiğiniz Arıza Dizisi Kıyafetleri sitemizde yayın esnasında ve sonraki günlerde de sürekli olarak güncellenerek eklenmeye devam edecek. Yayınlamış olduğumuz kıyafet görsellerin üzerine tıklayarak direkt olarak ürün fiyatı ve markasına ulaşmanız çok kolay olacaktır. Kendi halinde mert bir taksici olan Ali Rıza, tesadüfen karanlık dünyanın tanınmış kişilerinden olan Haşmet’in kızı Halide ile tanışır. Bunun ardından ikilinin hayatı artık değişmeye başlamıştır. Hayat mücadelesi ve tehlikeli aşkın hikayesini konu almaktadır.

Arıza Halide elbise sponsorları
Arıza Halide elbise sponsorları için tıklayınız.

Arıza 3. Bölüm Dizi Sponsorları

Arızı 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı. 03 Medya’nın üstlendiği dizinin yeni bölümü pazar günü ekranlara gelecektir. Mithat’ın Ali Rıza’ya karşı söylediği sözler gerilimi artırmaya devam ederken, dövüş sahneleri nefes kesmeye başlamıştır. Burak Ersoy’un bulunduğu yere ambulanslar gelirken, elinde silahla gözüken Haşmet’in ne yapacağı ise merakla bekleniyor. Arıza 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve sponsorları için bizleri izlemeye ve takip etmeye devam ediniz.

Arıza Ayca Aysin elbisesi
Arıza Ayca Aysin elbisesi Zuleyha Kuru– Elbise modelleri için tıklayınız.

Arıza Dizisi Halide’nin Kıyafetleri

Olgun Teker (Burak Ersoylu): Yazılarımızda sizlere dizilerde yer alan oyuncu karakterlerini de eklemeye özen gösteriyoruz. Son olarak Bir Aile Hikayesi dizisinde yer alan oyuncu kısa bir aradan sonra ekranlara dönmeye başlamıştır. 12 Mart 1986 Mersin doğumlu oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitimini tamamlamıştır. 2010 yılında Saklı Hayatlar filminde ilk deneyimini yaşamıştır. Dizi karakterinden biraz bahsedecek olursak, Fuat Ersoylu’nın ikinci oğludur. Haşmet kadar güçlü olmayan Fuat Ersoy’lu onun gölgesinde kalmıştır. Annelerin yaşadığı kanser hastalığı ise onun için bir hırs sebebi olmuştur. Onunda Haşmet’in kızı Halide’ye karşı saplantısı vardır. Tüm dizi kıyafetlerini merak ettiğiniz sponsor ürünleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Arıza dizisi Ayşin turhan beyaz gömleği
Arıza dizisi Ayşin turhan beyaz gömleği ZARA-Sponsor ürünler için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir