Arıza 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Arıza 4. Bölüm Kıyafetleri

Show TV ekranlarından yayın hayatına bu sezon başlayan Arıza 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve elbise sponsorları ile güncel olarak yayında olmaya devam ediyor. Dizinin yayınlanan ilk gününden itibaren beğeni izlenmeye başlamıştır. Her Pazar saat 20:00’da ekranlara gelen dizi geride kalan üç haftanın ardından ilk ayını bitirmek üzeredir. En çok dikkat çeken oyunculardan Arıza Dizisi Halide’nin Elbiseleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam edecektir.

Mavi indirimleri
Mavi indirimlerini inceleyiniz.

Başrol kadrosunda Ayça Ayşin Turhan, Tolga Sarıtaş, Olgun Toker, Ahmet Mümtaz Taylan, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner ve daha birçok deneyimli ve sevilen oyuncular yer alıyor. Sizler TV karşısında dizinizi izlerken bizlerde sizlere merakla aradığınız Dizi Kıyafet Markaları ve fiyatlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Eklemiş olduğunuz görsellere direkt olarak tıklayarak ürün ve fiyatını görmüş olacaksınız.

Arıza Dizisi Ayça gri tişört
Arıza Dizisi Ayça gri tişört için Tıklayınız ve kolye için Tıklayınız.
Arıza Ayca Aysin elbisesi
Arıza Ayca Aysin elbisesi Zuleyha Kuru– Elbise modelleri için tıklayınız.

Arıza 4. Bölümde Giyilen Elbise Markaları

Arıza 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda çakal çakalla, aslan aslanla gezer sözlerinin üzerine Haşmet Gürkan’ın arabadan indiği gözükür. Haşmet’in, Ersoyluların kinini nefretini üzerine çektiniz misliyle yanıt verirler der. Ali Rıza, Haşmet ile konuşurken onlar benin canımı aldılar, ben onlar her şeyini alacağım derken, gençken bende senin gibiydim, haksızlığa, zulme, bu yollara mani olmak için girdim, diye cevap alır. Ali Rıza’nın hastaneye yattığı ve taksi durağında silah seslerinin geldiği yeni bölüm 4 Ekim ile birlikte Show TV’de.

Arıza dizisi Ayşin turhan beyaz gömleği
Arıza dizisi Ayşin turhan beyaz gömleği ZARA-Sponsor ürünler için tıklayınız.

Arıza 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri dizimizde güncel olarak yayında olmaya devam edecektir. Geçen hafta ekranlara gelen son bölümde neler yaşandı biraz hatırlayalım. Yaşar’ı etkisiz hale getirmeyi başaran Ali Rıza ve arkadaşları sevkiyatın yapılmasını engellemeyi başarmışlardır. Diğer bir yandan Haşmet’e giden Fuat, Burak’ın videosunun yayılmasına sebep olan ve onu servis eden kişinin Haşmet’in sağ kolu Sabri olduğunu iddia ederek onu almak ister. Bunu Haşmet ona vermez. Eski kurtlar kılıçlarını çekerek restleşirler. Halide Van’da görev yaptığı hastaneden ayrılarak istifa eder. Oda artık babasının yanındadır. Sarsılan itibarını geri kazanmaya çalışan Burak harekete geçer.

Arıza Halide siyah crop markası
Arıza Halide siyah crop markası ZARA- Crop modelleri için tıklayınız.
Arıza Halide elbise sponsorları
Arıza Halide elbise sponsorları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir