Arıza 5. Bölüm Kıyafetleri

Arıza 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Geride kalan bir ayını bırakan Arıza 5. Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta karşımıza çıkmaya hazırlanmaktadır. Deneyimli kadrosunda yer alan oyuncular ile çok güçlü bir giriş yapan dizi reyting sonuçlarda da kendisini en üst seviyede yer edinmeyi çok kısa zamanda başardı. Arıza Dizi Kıyafetleri güncel olarak burada. En çok izlenen Pazar dizisi konumunda olan Arıza, yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Tolga Sarıtaş, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Dalbatan, Ali Seçkiner Alıcı, gibi deneyimli oyuncuların yanında Olgun Toker, Ayça Ayşen Turan, Dilara Aksüyek gibi oyuncularda dizide yer almaktadır.

Arıza dizisi Halide süet ceket
Arıza dizisi Halide süet ceket için Tıklayınız. Çantası için Tıklayınız.Pantolonu için Tıklayınız.
Arıza Dizisi Ayça lacivert elbise
Arıza Dizisi Ayça lacivert elbise Zara,incelemek için Tıklayınız.Kemeri için Tıklayınız.
Arıza Dizisi Ayça gri tişört
Arıza Dizisi Ayça gri tişört için tıklayınız. Kolye için tıklayınız.
Burcu Esmersoy beyaz bluz
Burcu Esmersoy beyaz bluz için Tıklayınız.

Yeni haftaya başlamadan önce Arıza 5. Bölüm fragmanı da yayınladı. Merak ettiğiniz dizilerin kıyafet sponsorları için doğru yerdesiniz. Çok heyecanla geçecek bölüm şimdiden merakla beklenmeye başladı. 03 Medyanın yapımını üstlendiği, Recai Karagöz’ün yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunda Ozan Aksungur yer almaktadır. Dizide yer alan oyuncu karakterlerinden her hafta bir kaçından bahsetmeye çalışacağınız. Arıza 5. Bölüm Kıyafetleri dizi öncesi ve sonrasın da sitemize eklemeye özen göstereceğiz. Bizleri takip etmeye devam ediniz.

İlvi %80 İndirimli ayakkabılar
İlvi %80 İndirimli ayakkabılar için Tıklayınız.
Arıza dizisi Ayşin turhan beyaz gömleği
Arıza dizisi Ayşin turhan beyaz gömleği ZARA-Sponsor ürünler için tıklayınız.
Arıza Halide siyah crop markası
Arıza Halide siyah crop markası ZARA– Crop modelleri için tıklayınız.

Arıza 5. Bölüm Halide Dizi Elbiseleri

Derya Tekinoğlu (Hazal Benli): Dizide yer alan Derya karakteri, Halide’nin teyzesinin kızıdır ve yirmili yaşların artık sonlarına gelmiştir. Ailesinin varlıklı olmasından kaynaklı zengin ve şımarık bir çocukluk yaşamıştır. Anne ve babasının o hala gözbebeği durumundadır. Okul hayatında başarısız olan Derya, ancak özel üniversitede işletme bölümünden mezun olmayı başarabilmiştir. Bu zamana kadar çalışmayı hiç aklına bile getirmemiştir. Fırsat buldukça yurt dışı seyahatlerine çıkar ve alışveriş yaparak kendisini bu şekilde mutlu eder. Babasın Haşmet ve Fuat birlikte yaptığı işleri öğrense de bu onu hiç dert etmez. Onun için önemli olan aynı yaşam şartlarının sürmesidir. Halide’yi hayran olacak kadar çok seviyor. Fakat ailesinin çıkarları söz konusu olursa onu bile tehlikeyi atmak onun için çok kolaydır.

Arıza Halide mavi elbisesi
Arıza Halide mavi elbisesi- Elbise modelleri için tıklayınız.
Arıza dizisi Tolga sarıtaş siyah ceketi
Arıza dizisi Tolga sarıtaş siyah ceketi- Sponsorlar için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir