Arıza 7. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Arıza Dizi Kıyafetleri 7. Bölüm

Pazar ekranlarının en çok izlenen diziler arasında ilk sıraya oturan Arıza 7. Bölüm Dizi Kıyafetleri ile bu hafta sitemize eklenmeye devam edecektir. Tolga Sarıtaş’ın Ali Rıza karakterine hayat verdiği, Ayça Ayşin Turhan’ın Halide Gürkan karakterine hayat verdiği dizi yarın hayatına dolu dizgin devam ediyor. Bunun dışında dizinin güçlü kadrosu izleyicileri kendisine çekmesi çok daha etkin olduğu gözükmektedir. Her hafta saat 20:00 pazar günleri ekrana gelecek olan dizinin geride kalan altı bölüm ile istenilen seviyelerde olduğu, buda yapımcı ve kanal tarafında yüzlerin güldürmesini sağlamıştır. İzlediğiniz dizi alakalı aradıklarınız ve en çok merak ettiğiniz Arıza Halide Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam ediyor. Bizleri takip etmeyi bırakmayınız.

Arıza dizisi Halide süet ceket
Arıza dizisi Halide süet ceket için tıklayınız. Çanta için tıklayınız. Pantolon için tıklayınız.
Arıza Halide siyah elbise
Arıza Dizisi Halide siyah elbise için Tıklayınız.
Arıza Dizisi Halide siyah çizmeler
Arıza Dizisi Halide siyah çizmeler için Tıklayınız

Arıza 7. Bölüm Halide Kıyafetleri

Sizler dizi izlediğiniz esnada bizlerde sizlere dizilerde giyilen elbise ve kıyafetleri güncel olarak eklemeye devam edeceğiz. Dizi anında ve dizi sonrasında da sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir. Geride kalan haftalarda yayınlanan bazı kıyafetleri bu yazımıza eklemeye özen gösterdik. Yeni hafta ile birlikte Arıza 7. Bölüm Kıyafetleri yayınlandı. Bu hafta bizleri neler bekliyor olacak, biraz bunlardan bahsetmiş olalım.

Arıza dizisi Ayça tirençkot
Arıza dizisi Ayça trençkot için Tıklayınız.

Burak’ın depodan nasıl çalmayı başarabildiğini öğrenmek için Ali Rıza ilk olarak bunu öğrenmeye çalışıyor. Arıza dizi kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında. Konsorsiyum toplantısına katılan Burak vadettikleri ile tüm dikkatleri üzerine çekerek, onunda Konsorsiyumda koltuk sahibi olmasının şansını arık daha da çok artırmayı sağlamıştır. Burak’ın sakladığı silahların peşine düşen Ali Rıza, sonunda istediğini başarır ve silahları bulur. Fakat Ali Rıza’nın da hiç beklemediği şekilde Burak’ın da ona hazırlamış olduğu bir sürpriz vardır. Yeni bölümde bizleri bu olaylar beklerken daha neler olacağını 25 Ekim tarihi ile ekranlarda hep birlikte görmüş olacağız.

Arıza Dizisi Ayça gri tişört
Arıza Dizisi Ayça gri tişört için tıklayınız. Kolye için tıklayınız.

Arıza 7. Bölüm Dizi Kıyafetleri için bizleri takip etmeyi ve bildirimlerinizi açık tutmayı unutmayınız. Tüm dizi kıyafetleri için ana sayfaya giderek bulmanız çok kolay olacaktır. Bizlere yorum kısmından da isteklerinizi ve yayınlamasını istediğiniz ürünleri paylaşabilir siniz.

Arıza dizisi Ayça kahverengi çizme
Arıza dizisi Ayça kahverengi hırka için Tıklayınız. Çizme için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir