Arıza Dizisi 6. Bölüm Kıyafetleri

Arıza 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yayınlanmaya başladığı günden buyana kendisini ilk sıralarda bulan Arıza Dizisi 6. Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta yayında olmaya devam edecektir. En çok dikkat çeken oyunculardan Arıza Halide Elbiseleri de ayrıca sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam ediyor. Deneyimli oyuncu kadrosu ve sevilen isimlerin yer aldığı yeni bölüm 18 Ekim Pazar gün saat 20:00’da ekranlarda yerini alacaktır.

Arıza dizisi Halide süet ceket
Arıza dizisi Halide süet ceket için tıklayınız. Çantası için tıklayınız. Pantolon için tıklayınız.
Arıza dizisi Ayça kahverengi çizme
Arıza dizisi Ayça kahverengi hırka için Tıklayınız.Çizmeleri için Tıklayınız.
Arıza dizisi Ayça tirençkot
Arıza dizisi Ayça trençkot için Tıklayınız.

Geride kalan beş haftayı geride bırakan Arıza 6. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Yayınlanan fragmanda yaşanan hesaplaşmalarda dikkat çekiyor. Rukiye, oğlu Ali Rıza ile konuşması dikkat çekmiştir. Konuşmasında; Git,kendini bulmadan benim Ali Rızam olmadan gelme, hadi Ali Rıza’ya mani olmayı beceremedin gelip bana söylemeyi de mi beceremedin der. Güvercin misali kız kadar yüreğiniz yok sizin diye sözlerine devam ediyor. Rukiye ile konuşan Halide ise ben Ali Rıza’ya haksızlık etmişim, Rukiye’nin üzerine giydiği hırka markası ise dizi esnasında ve sonrasında sitemize eklenmiş olacaktır. Rukiye ile konuşurken Halide’nin trençkot markası en kısa zamanda da yazımıza marka ve fiyatı ile birlikte güncellenmeye devam edecektir.

Derimod siyah çizme
Derimod siyah çizme için Tıklayınız.
Arıza Dizisi Ayça gri tişört
Arıza Dizisi Ayça gri tişört için tıklayınız. Kolye için tıklayınız.

Arıza Halide’nin Trençkotu

Dizide gerilim bir türlü bitmek bilmiyor. Ali Rıza ise Halide’ye umarım bana güvenirsin derken gözleri de gülüyor. Ali Rıza’nın Halide ile gittiği mekanda kavga çıkmıştır ve ortalığın karıştığı gözüküyor. Konuşmalarının devamında ise Halide, ona bu zamana kadar kime güvendiysem güvenimi yıktı der.

Arıza Dizisi Ayça lacivert elbise
Arıza Dizisi Ayça lacivert elbise Zara, incelemek için Tıklayınız. Kemeri için Tıklayınız.

Halide ailesinin katledildiği zamanda boynundan kolyesi koparılıp alınmıştır. Burak ile hesaplaşan Halide o gece kendi boynundan koparılıp alınan kolyenin onda nasıl olduğunun hesabını sorar. Muzaffer Cura ise Rukiye’ye oğlu için konuşma yaparken askerlik zamanlarından bahsediyor. Ona operasyona çıkacak diye çok endişeleniyordun, gurur da duyuyordun, derken annesi de o vatani görevi takibi gurur duyuyorum der. Konuşmalarına devam eden Muzaffer Cura ise, buda millet görevi diyerek onu ikna etmeye de çalışmaktadır. Arıza Dizisi 6. Bölüm Kıyafetleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Arıza dizisi Ayşin turhan beyaz gömleği
Arıza dizisi Ayşin Turhan beyaz gömleği ZARA-Sponsor ürünler için tıklayınız.
Arıza Halide siyah crop markası
Arıza Halide siyah crop markası ZARA– Crop modelleri için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir