Arıza Kıyafetleri 20. Bölümde Neler Giyildi

Arıza 20. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Pazar akşamlarının sevilen dizilerinden Arıza Kıyafetleri 20. Bölümde Neler Giyildi? Heyecanla izlemiş olduğunuz dizi reytinglerde zirvedeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaya devam ediyor. Yer alan tüm dizi kıyafetleri için doğru yerdesiniz. Ali Rıza Altay karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Tolga Sarıtaş ve partneri Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan) karakteri ile ününe ün katmaya devam ediyor.

Arıza dizisi Halide ekose kaban
Arıza dizisi Halide ekose kaban için Tıklayınız.

Yasak Elma Kıyafetleri

Dikkatleri üzerine çekmeye devam eden dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm tanıtımda Halide ve Ali Rıza arasında yaşanan romantik konuşmalar dikkat çekmektedir. Ali Rıza telefonda birazcık bahsettiği konuyu yanında olan Halide’ye tekrar açıyor. Ve ona sana telefonda ben dedim ya sen ve ben ikimiz bir günümüz olsun bir gecemiz olsun yarın gidelim mi der. Halide ise yarın mı diye karşılık verirken, evet cevabını alır ve ona gelir misin diye tekrar sorar. Öncelikle yani cevabı alsa da ardından gelirim gelirim ama önce babama sormam lazım, sonra da nereye gideceğiz onu öğrenmem lazım der. Ali Rıza ise tatlı bir çıkış yapar ve ona bir kerede kendini banı bırak, bir kerede dediğimi yap derken Halide ağzına atıştırmalık vererek sen ye bakayım şunu diyerek susturur. Aşk dolu bakışları bir tarafa sizlerin de oldukça dikkat çekeceğiniz düşündüğümüz Arıza dizisi Halide turkuaz kazağını da sitemize eklemeye özen göstereceğiz.

Arıza dizisi Ayça deri gömlek
Arıza dizisi Ayça jean gömlek için Tıklayınız
Arıza Dizisi Halide beyaz takım
Arıza Dizisi Halide beyaz takım üst için Tıklayınız ve alt için Tıklayınız.

Arıza 20. Bölüm Halide Kıyafetler Hangi Marka?

Ocak ayının son bölümü olan Arıza dizi kıyafetleri için bizleri takip etmeyi ve bildirimlerinizi açık bırakmayı unutmayınız. Kim nereden giymiş hangi marka giymiş her biri burada güncel olarak yayında olacaktır. Son bölümde neler yaşandığından biraz bahsedelim.

Arıza dizisi Ayça siyah kaban
Arıza dizisi Ayça siyah çizme için Tıklayınız ve kaban için Tıklayınız

Arıza Son Bölüm Dizi Sponsorları

Son bölümü ile geçen hafta ekranlara gelen dizide neler yaşandı. Bununla birlikte yeni bölüm için merak ettiğiniz Arıza Kıyafetleri 20. Bölümde Neler Giyildi ? her biri dizi yayın sonrasında da güncellenecektir. Son bölümde Fuat’ı karşısına alan Haşmet ona hesap sormaya başlıyor. Fuat ise ona karşı kolay lokma olacağa benzemez ve ağzından bir şey alacak gibi değildir. Burak ise babasına ulaşmak için her şeyi gözüne almıştır.

Arıza Halide siyah elbise
Arıza Dizisi Halide siyah elbise için Tıklayınız.
Arıza dizisi Halide süet ceket
Arıza dizisi Halide süet ceket için tıklayınız. Pantolon için tıklayınız.
Arıza dizisi Ayça sarı kaban
Arıza dizisi Ayça sarı kaban için Tıklayınız
Arıza dizisi Ayça tirençkot
Arıza dizisi Ayça trençkot için Tıklayınız.

2 thoughts on “Arıza Kıyafetleri 20. Bölümde Neler Giyildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir