Aşk ve Gurur Kıyafetleri 2.Bölüm

Aşk ve Gurur Kıyafetleri 2.Bölüm ile izleyicisini heyecanlandırıyor. Zeynep ile Kenan kıyafetleri ilk bölümde çok beğenildi. Zeynep abiye elbise, kaban, bot, çizme, çanta, etek, gömlek hırka modelleri 2017 modasını yansıtırken Aşk ve Gurur sponsorları kim? merak ediliyor.

Zeynep ve Kenan aşk ilk karşılaşmadan anda başladı. Zeynep kendine aşık Murat ile aşkı tanımadığını birisine aşık olduğunda kalbin, ruhunu aklın tamamen birbirinden bağımsız haraket etmeye başladığını Kenan’a başlayacak duyguları ile daha öncesinde yaşamadığı duyguları yeni bir aşkla Kenan ile hissetmeye başlarken. Zengin oğlan fakir kız masallarında hiç bir zaman mutlu sona erişmeyen hikayelerde bakalım Kenan ve Zeynep aşkı nasıl şekillenecek.

Aşk ve Gurur Kıyafetleri 2.Bölüm Zeynep’in giydiği gri bordo kaban, Zeynep siyah kırmızı elbise, küpesi ve ayakkabıları, Zeynep’in mavi kabanı hangi marka çok merak ediliyor. Kenan ise rolü gereği zengin bir iş adamını yansıtacak şık ve modern seçimleri ile erkek moda severlerin gönlüne girdi bile. Kenanın trikosu, ceketi ve kabanı hangi marka? Aşk ve Gurur Kıyafet sponsorları kim? açıklandıkça yazımızda güncellenecek ve sizler ile paylaşacağız.

Aşk ve Gurur 2.Bölüm Zeynep Kaban Markası ve Fiyatı

Aşk ve Gurur 2. Bölüm Kenan Takim Elbise Markası ve Fiyatı

Aşk ve Gurur Kıyafetleri 2.Bölüm Galerisi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir