Aşk Laftan Anlamaz Final Kıyafetleri

Aşk Laftan anlamaz 31. Bölüm ile final yaptı. Aşk laftan anlamaz kıyafetleri çok beğeniliyordu ama final bölümü ile izleyicisini üzdü. Murat ve Hayal bu hikayede çok yorucu bir yolculuktan sonra mutlu son ile birbirlerine kavuşup evlendiler. Aşk Laftan Anlamaz Final Hayal ve Murat!ın evli ilk Sevgililer günü kutlamasına denk geldi ve Murat Hayal için süper bir sürpriz hazırladı. Aşk Laftan Anlamaz Final Kıyafetleri ise çok beğenildi. Hayal kırmızılar içinde çok sık bir elbise ve ayakkabı ile Murat ise Smokini ile göz doldurdu. Dizi modası takipçileri bu bölümde Aşk Laftan Anlamaz Final Kıyafetlerine tam not verecek görünüyor.

Aşk Laftan Anlamaz Final Hayat Elbise
Aşk Laftan Anlamaz Final Hayat Elbise :Ju İstanbul

Aşkları ile çok konuşulan Murat ve Hayal kıyafetleri sponsorları yazımızda açıklanıyor. Aşk Laftan Anlamaz Final Kıyafetleri markaları kim? sponsorları kim? fiyatı? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Aşk Laftan Anlamaz Final Murat Takım Elbise Markası ve Fiyatı

Aşk Laftan Anlamaz Final Kıyafetleri arasında Hayal dantelli kırmızı elbise, bej rengi ayakkabı ve paltosu, bordo etek ve triko,ekru kaban ile Murat’ın giydiği takım elbise, mont, kaban ve ayakkabı sponsorları açıklanıyor.

 

Aşk Laftan Anlamaz Final Kıyafetleri  Galerisi 19 Şubat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir