Aşk ve Gurur 5. Bölüm Kıyafetleri

4 Nisan akşamı Aşk ve Gurur 5. Bölüm Kıyafetleri ilgi ile izlenecek. Defile edasında geçecek 5.Bölümde Zeynep yine dikkatleri üstüne çekerken, Şevval ve Türkan kıyafetleri 2017 bahar modasını yansıtan son moda tasarımlardan oluşan Aşk ve Gurur Kıyafetleri izleyicisinden tam not alacak görünüyor.

Aşk ve Gurur 5. Bölüm Kıyafetleri arasında Zeynep çizgili triko ve siyah pantolon, Zeynep Siyah ceket, mavi triko ve çanta kombini, Zeynep mavi etek, ekru bluz ve siyah çizme kombini, Zeynep bej ceket, Zeynep küpeleri ve kırmızı tişört markaları nedir? Aşk ve gurur 5.Bölüm sponsorları kimlerdir? Sizler için araştırıyor olacağız.

Aşk ve Gurur dizi kıyafetleri arasında Kenan son moda erkek modasına yakışan iş adamı şıklığı ile göze çarparken sporcu yönünü giydiği kıyafetlere de yansıtıyor. 2017 Takım elbise modellerini ustalıkla taşıyan Kenan hangi marka takım elbise giyiyor? Kenan’ın giydiği Kaban markası nedir? sorularının cevabını açıklandıkça yazımızı güncelleyecek ve sizler ile paylaşıyor olacağız.

4 Nisan Aşk ve Gurur 5. Bölüm Kıyafetleri Galeri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir