ASLAN AİLEM 30.BÖLÜM KIYAFETLERİ

Murat’la evlenmeleri için önemli hiçbir engel kalmayan Burcu; yakında düğünlerinin olması sevinciyle havalara uçmaktadır. Ancak birdenbire Burcu’nun titizliği ağır basmaya başlar ve mükemmel ev kadını olmak için bütün sorumluluğu Hatice’den alarak kendisi üstlenir. Titizlik konusunda Gayret’i bile çok gerilerde bırakacak seviyelere ulaşan Burcu yüzünden tüm aile bireyleri artık canından bezmiş bir haldedir. Bu durumun titizlik hastalığına dönüşmemesi için bütün aile adeta seferber olmaktadır.

Aslan Ailem 30.Bölüm Kıyafetleri

Aslan Ailem 30. Bölüm Dizi Kıyafetlerinde Kim Ne Giydi ?
Dizide kullanılan kıyafetlerin; tam da oyuncuların ruh hallerine ve onların karakterlerine göre şekillendiğini söylemek mümkündür. Aslan Ailem 30. Bölüm Mutlu’nun giydiği ceket ve koyu yeşil pantolonu, enerjili ve dinamik yapısını ortaya koymaktadır. Aslan Ailem 30. Bölüm Sevgi’nin giydiği siyah mont, onun bedeni için tam uygun bir kesime sahiptir. Ayrıca Aslan Ailem 30. Bölüm Pelin’in giydiği gömlek, onun yüz ve ten rengine tam olarak uyumlu bir tarzda sahiptir. Dizinin güzel oyuncusu olan Burcu’nun kazağı ise dizideki en çok dikkat çeken kıyafetlerden birisi olarak görülmektedir. Dizinin yakışıklı oyuncularından olan Umut’un giydiği mavi bluz ise, en çok tercih edilebilecek erkek kıyafetlerinden bir tanesi olarak görülmektedir. Bu bölümdeki dizi kıyafetleri markaları da dahil olmak üzere tüm bilgiye bu site üzerinden ulaşabilirsiniz ?

Aslan Ailem 30.Bölüm Özet

Pelin’in Önemli Bir Röportajın Bulunduğu Flash Belleği Kaybetmesine Aile Ne Tepki Verecek ?
Kocasının dağınık olmasından şikayet edip duran Pelin; Umut için oldukça önemli bir röportajın içerisine yer aldığı flash diskin kaybolmasına yol açar. Bu olay üzerine oldukça korkan Pelin; bir daha röportaj yapabilmek için aynı kişiyle randevu almaya çalışır ancak başarısız olur. Hatice ve Vedat evdeki huzurun bozulmaması için hiç kimsenin beklemediği bir şekilde onlara yardım etmeye çalışır ve birlikte flash diski aramaya koyulurlar. Ancak bu sandıkları kadar kolay olmayacak ve ev halkını oldukça uğraştıracaktır. Sevgiye karşı çok derin duygular besleyen Gayret; kıza evlilik teklif eden Takashi’ye karşı, yeniden Gayret’i kendisine aşık etmeye çalışır. Gayret bu çabalarında Başarılı olabilecek mi ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir