Atiye Dizi Kıyafetleri

Atiye Kıyafetleri

Netflix ile ikinci sezonuna başlayan Atiye Dizi Kıyafetleri sitemizde yayında olmaya devam edecektir. Genelde Tv kanalların dizilerin kıyafetleri yer aldığı sitemizde internet yayınlarına da eklemeye özen göstereceğiz. Başrol kadrosunda başarılı ve popüler isimlerden olan Beren Saat yer almaktadır. Başaralı geçen sezon ilk sezonun ardından yeni sezon ile birlikte dizi yayında olmaya devam ediyor. Şimdi beğeni ile takip edilen dizinin konusundan kısaca bahsedelim.

Atiye tulum markası
Atiye tulum markası Oysho için tıklayınız.
Atiye Cansu Volanlı elbisesi
Atiye Cansu Volanlı elbisesi Zuleyha Kuru-Elbise modelleri için tıklayınız.

Sevgilisi Ozan ve ailesi ile birlikte İstanbul’da mutlu ve sade bir hayat yaşamaktadır Atiye. Fakat hayatı bir anda dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe’de yapılan keşifle değişmektedir. Bir anda karşısına açılan bu kapı sayesinde gizemli olayın peşine düşen Atiye burada geçmişini aramaya karar verir. Ve hayatı artık bundan sonra eskisi kadar sade kalmaz.

Atiye Beren elbise markası
Atiye Beren elbise markası Özgür Masur-Elbise modelleri için tıklayınız.

Beren Saat Atiye Kıyafetleri

Beren Saat; 26 Şubat 1984 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu Kenan Doğulu ile 2014 yılından bugüne evliliğini sürdürmektedir. Ted Ankara Kolejinden mezun olduktan sonra gittiği Başkent Üniversitesini yarıda bırakmıştır. Adını 2004-2008 yıllarında yer aldığı Hatırla Sevgili dizisi ve en çok ise Aşk-ı Memnu dizisinde tanıtmıştır. Kıvanç Tatlıtuğ ile aynı dizide yer aldığı yıl o dönemin en çok izlenen dizilerinde yer alarak büyük beğeni ve ün kazanmıştır. Sinema filmlerinde de yer alan oyuncu Fatmagül’ün Suçu Ne, İntikam, Benim Dünyam, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde yer almıştır. Şu sıralarda Netflix’de Atiye dizisinde yer alarak kariyerinde ilki yaşamaktadır. Dizide karakteri ile yer alan Atiye Dizi Kıyafetleri güncel olarak yayında olmaya devam ediyor.

Mavi indirimleri
Mavi indirimlerini inceleyiniz.

Atiye Dizisi Kıyafet Sponsorları

Mehmet Günsür; 8 Mayıs 1975 İstanbul doğumlu olan deneyimli oyuncu saymakla bitmeyecek kadar projede yer almış deneyimli oyunculardandır. İlk Televizyon deneyimini 1989 yılında Geçmiş Baharlar Mimozaları Sabih karakterine hayat vererek yaşamıştır. Son olarak yer aldığı dizi ise Muhteşem Yüzyıldır. Birçok sineme projesinde yer alan isim ilk deneyimini 1997 yılında Hamam filminde Mehmet karakterine hayat vererek yaşamıştır. Son olarak İstanbul Kırmızısı ve Martıların Efendisi projelerinde yer alarak sinema deneyini yaşamıştır. Şu sıralada Atiye dizisinde başrol olarak yer almaktadır.

Trendyolmilla elbise indirimleri
Trendyolmilla elbise indirimleri görmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir