AVLU 8. BÖLÜM KIYAFETLERİ

Kadınların hapishanede yaşadığı problemleri ve zor koşulları anlatmasıyla da oldukça önemli olarak görülen dizilerden bir tanesi olan Avlu dizisi, 8. Bölümüyle de ekranların sevilen yüzlerini bir araya getirmeyi başarır. Bu bölümde Ece’nin cezaevine girmesinin nedeni savcının, kendi öz babası ile ilgili tüm dosyaları incelemesinin ardından gerçekleşir. Kafa karışıklığı daha önce de bulunan deniz; bu olayla birlikte ne yapacağını iyiden iyiye şaşırmış bir haldedir. Kızını tüm problemlerden ve kötülüklerden korumak isteyen Deniz; artık hiç kimsenin tanıyamadığı birisi haline gelir.

Avlu 8.Bölüm Kıyafetleri

Avlu Dizisinin 8. Bölümünde Hangi Kıyafetler Kullanıldı ?
Avlu dizisi kıyafetleri her ne kadar standart olarak seyretse de, diziye yeni katılan Ecem karakteri sayesinde bir miktar daha çeşitlenmeyi başardı. Avlu dizisi 8. Bölüm Ece’nin giydiği kısa kot ceket ve bel üstü dar pantolon onun genç görüntüsünü bir miktar daha canlandırmaya başarmıştır. Dizisinin güzel oyuncusu Ece, Avlu 8. Bölümde hangi ayakkabıyı tercih etti ? Avlu 8. Bölüm Ece’nin giydiği beyaz spor ayakkabı, güzel oyuncuyu hoş bir detayla daha da güzelleştirmiştir. Dizinin bir diğer güzel oyuncusu olan Deniz, bu bölümde hangi kıyafeti tercih etti ? Avlu 8. Bölüm Deniz’in giydiği mavi kapşonlu ceket, onun anne karakterine bir miktar daha genç görüntü kazandırmayı başarmıştır. Ayrıca tüm bunlara ek olarak Avlu Dizisi 8. Bölüm Azra’ nın kot ceketi, şık oyuncuyu bir miktar daha öne çıkarmayı başardı. Avlu dizisi 8. Bölüm kıyafetlerine sitemiz üzerinden; tek tek ve marka marka ulaşabilme imkanına sahipsiniz.

Avlu Ceren Moray sweatshirt
Avlu Ceren Moray sweatshirt için Tıklayınız.

Avlu Dizisi 8.Bölüm Konusu

Avlu Dizisinin 8. Bölümünde Deniz’i Hangi Tehlikeler Bekliyor ?
Ecem’in hapse girmesi ile birlikte, iyice çığrından çıkmaya başlayan Deniz, daha saldırgan bir tutum sergileyerek adeta hapistekilere kök söktürmektedir. Sandalye çıkarak tüm mahkumlara çok büyük restler çekmeyi başaran Deniz, iyiden iyiye korkulan bir karakter olmaya başlar. Kızına kötü davranıldığını gören Deniz, ona karışan kişinin çok kötü şeylerle karşılaşacağını söylerek tüm hapistekileri tehdit eder. Bakalım bu bölümde Kudret ve Deniz arasındaki gerilim azalacak mı ?

Avlu Deniz ayakkabı
Avlu Deniz ayakkabı incelemek için Tıklayınız.

 

avlu azra trenckot
avlu azra trenckot için Tıklayınız

 

Avlu 8 bolum Deniz spor ayakkabı
Avlu 8 bolum Deniz spor ayakkabı için Tıklayınız

 

Avlu Dizisi Kudret Gozluk
Avlu Dizisi Kudret Gozluk Tom Ford incelemek için Tıklayınız

 

Avlu dizisi Murat mont
Avlu dizisi Murat mont Ramsey İncelemek için tıklayınız

 

Avlu dizisi Murat kazak- triko
Avlu dizisi Murat kazak- triko Kip incelemek için tıklayınız

 

1 thought on “AVLU 8. BÖLÜM KIYAFETLERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir