Baraj 1. Bölüm Kıyafetleri

Baraj 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Fox Tv ekranların en yeni dizilerinden olan Baraj 1. Bölüm Dizi kıyafetleri de sitemizde her hafta güncel olarak yayında olmaya devam edecektir. Dizinin başrol oyuncularında oynayan Feyyaz Duman ve Biran Damla Yılmaz’ın 1977 yılındaki Baraj filminin konusunda yer almaktadır. Baraj Dizi Kıyafetleri de sitemizde yayında olamaya başlayacaktır. Yıllar önce Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı filmin uyarlaması karşımıza çıkmaktadır. Feyyaz Duman bu dizide karşımıza Nazım karakteri ile çıkacakken, Biran Damla Yılmaz’da Nehir karakterini canladıracaktır. Dizinin yakışıklı oyuncularından Burak Yörük, Tarık karakterine hayat verecekken, İman Casablanca’da Zahra karakterini canlandıracaktır.

Baraj Zerrin kolye markası
Baraj Zerrin kolye markası Selin Ecer için tıklayınız.
Boyner indirim kodu fırsatı
Boyner indirim kodu fırsatını inceleyin.

Yasak Elma Kıyafetleri hemen inceleyin.

İlk bölümü ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Baraj ilk bölüm tanıtımı da yayınlandı. Alışık olmadığımız konusu ile dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanan dizinin ilk bölümü de 17 Mart tarihinde saat 20:00’da yayınlanacaktır. Dizide baraj inşaatında ustabaşı olarak çalışan Nazım, içine kapanık çok konuşmayan, içine dönük ve disiplinli birisidir. Ona yaralarını iyileştiren yolda karşılaştı köpek yoldaş olmuştur.

Baraj Zerrin kupe markası
Baraj Zerrin kupe markası yesimkaleartjewelry– takı modelleri için tıklayınız.

Baraj 1. Bölüm Nehir Kıyafetleri

Nazım ve Nehir İnternette bir arkadaşlık sitesinde tanışmıştır. Hiç birbirlerini görmemişlerdir, fakat Nehir’in fotoğrafını göndermesinin ardından her şey değişmektedir. Nazım, Nehir’den gelen fotoğraf karşısında onun çok genç güzel bir kız olduğunu görmesinin ardından kendi fotoğrafını göndermesini korkutur. Nazım yüzündeki yaralardan dolayı ben bu yüzü ona gönderemem diyerek düşünmeye başlar. İş evraklarından bulunan resimlere bakan Nazım, İstanbul’un renkli hayatından sürgün olarak gelen Tarık’ın fotoğrafını göndermeye karar verir. Tarık, zengin kızları tavlayarak onların paralarını yiyen ve lükse düşkün yakışıklı bir gençtir. Yine parasını yediği bir kızın babası tarafından parasını kurtarmak için onu sahibi olduğu baraj inşaatına gönderir. Burada artık Nazım’ın himayesi altında olacaktır.

Baraj Biran Damla Yılmaz kıyafetleri
Baraj Biran Damla Yılmaz kıyafetleri ve sponsorları için tıklayınız.

Baraj 1. Bölüm Sponsorları

Baraj inşaatına gelen Tarık buradan kurtulmak için tüm yolları denese de tüm yollar Nazım’a çıkmaktadır. Nazım, Nehir’in fotoğrafını istemesi ardından çareyi Tarık’ın fotoğrafını göndermesiyle bulur. Aradan geçen zamandan sonra Tarık’ da alarak Nehir’e giderler. Nehir kapıyı açar ve Nazım olarak bildiği Tarık’a sarılır. Baraj dizi sponsorları sitemizde yayında olacaktır. Nazım geriden onları izlerken derinden de yaralanmaktadır. Tarık ise gördüğü karşısında hiç beklemediği kadar güzel birisi çıkmaktadır.

Yasak Elma Ender kahverengi kabanı
Yasak Elma Ender kahverengi kabanı için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir