Baraj 19. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Baraj19. Bölüm Kıyafetleri

Heyecan ve gerilimin daha da çok artmaya başlayan Baraj 19. Bölüm Dizi Kıyafetleri ile bu hafta sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam edecektir. Baraj Dizi Kıyafetleri için bizleri güncel olarak takip etmeye ve bildirimlerinizi açık bırakmayı unutmayınız. Feyyaz Duman (Nazım), Biran Damla Yılmaz (Nehir), Burak Yörük (Tarık) karakteri dizinin dikkat çeken oyuncularındandır. Baraj yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde bizleri neler bekliyor olacak.

Baraj dizisi Nehir beyaz kaban
Baraj dizisi Nehir beyaz kaban için Tıklayınız.

Baraj Yeni bölüm iki tanıtımda yayınlandı. Yayınlanan ilk tanıtımda ise Nazım kendisine yaşatılanları unutmamış ve kim arkasından onu vurduysa şu an hepsinin yanındadır. Bu durum herkesi rahatsız etse de onunla iş birliği için birlikte olmak zorundadırlar. Yayınlanan fragmanda ise, Bahar, Nazım’a ailesi için akşamı düşünme bizi kabullenmek zorundadırlar. Nehir de arkalarında onları çok üzgün şekilde izlemektedir. Nehir’in kırmızı takımı bu sahnede oldukça fazla dikkat çekmektedir.

Baraj dizisi Nehir kot ceket
Baraj dizisi Nehir kot ceket için Tıklayınız

Baraj Dizi Kıyafetleri

Zerrin’in yanına giderek benden intikam almak için Bahar’ın duygularıyla oynayabilir mi? Nazım böyle biri değil der. Zerrin ise o artık Nazım değil, bambaşka biri diye ona karşılık verir. Nazım’ın gelmesinden en çok rahatsız olan kişi ise Tarık’tır. Onun gitmesi için elinden geleni yapmayı razıdır. Hakan ise onun için o bu oyunu yeni oynamaya başladı, ben yıllardır oynuyorum. Önce parasını alıp sonra böcek gibi ezeceğim, mevzu Bahar ile evliliğine mal olmak der. Nazım ise Nehir ile karşılaşır ve hiç bir şey yokmuş gibi, her şey Bahar’ın olması gibi istiyorum, çok güzel manzarası var, bazı pencerelerden sizin evde görünüyor derken, Nehir ise buna ne kadar birbirimizi az görsek daha iyidir der. Nazım’ın cevabı ise o artık zor olur.

Baraj dizisi Zerrin saten gömlek
Baraj dizisi Zerrin bej saten gömlek için Tıklayınız

Baraj Kıyafetleri 19. Bölüm

Hakan ise Nazım’a ilk fırsatta Bahar’dan uzak duracaksın diyerek tehdit eder. Durmazsam diye karşılık verince, seni yok etmek için beni kimse durduramaz biliyorsun. Eski zamanlarımı en iyi sen hatırlarsın diyerek tehdit etmektedir. Nazım ise ona geçmişini hatırlatarak benim hatırladığım o eski zamanlarda jilet dayanmıştı, tam olarak o zamanlardan bahsediyorsun değil mi? derken gülmeyi de ihmal etmez. Hakan ise soluğu alamaz ve Bahar’ın yanına giderken, ondan da umduğunu bulamaz. Baraj 19. Bölüm Dizi Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam ederken, yayınlamış olduğumuz görsellerin üzerine direkt olarak tıklayabilirsiniz.

Baraj dizisi Tarık beyaz gömlek
Baraj dizisi Tarık beyaz gömlek için tıklayınız.
Baraj dizisi Tarık mavi gömlek
Baraj dizisi Tarık mavi gömlek için Tıklayınız.
baraj Tarık gunes gozluk markasi
Baraj Tarık guneş gözlük için tıklayınız.
Baraj Zerrin Günes Gozluk markasi
Baraj Zerrin Günes Gozluk için tıklayınız.
Baraj dizisi Nehir kırmızı kazak
Baraj dizisi Nehir kırmızı kazak için Tıklayınız. Pantolon için tıklayınız.

1 thought on “Baraj 19. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir