Baraj 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Baraj Son Bölüm Kıyafetleri

Geçen hafta ekranlara ilk bölümü ile gelen dizinin, Baraj 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve dizi sponsorlarını da bu hafta güncel olarak eklemeye devam edeceğiz. İlk bölümün ardından merakla beklenen ikinci bölümde bizleri neler bekliyor olacak hep beraber görmüş olacağız. Dizin en dikkat çeken oyuncularından olan Baraj Nehir kıyafetleri de sitemize eklemeye özen göstereceğiz. Her hafta salı günü saat 20:00’da ekranlarda yayınlanmaya başlayan dizinin ikinci bölüm fragmanı da yayınlandı.

Baraj dizisi Tarık beyaz gömlek
Baraj dizisi Tarık beyaz gömlek için Tıklayınız.
Baraj Nehir elbisesi
Baraj Nehir elbisesi için tıklayınız.
Baraj Tarık deri ceketi
Baraj Tarık deri ceketi için tıklayınız.
baraj Tarık gunes gozluk markasi
Baraj Tarık guneş gözlük için tıklayınız.
Baraj dizisi Nehir küpesi
Baraj dizisi Nehir küpesi Mango için tıklayınız.
Baraj Nehir bluzu
Baraj Nehir bluzu Limon için tıklayınız.
Mavi 30 TL indirim kodu
Mavi 30 TL indirim kodunu hemen inceleyin.
Baraj Nehir şortu
Baraj Nehir şortu Faraway için tıklayınız.

Yasak Elmada Giyilen Elbiseler

Baraj ikinci bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanan ilk tanıtımda, Tarık, Nazım’ı germeye devam etmektedir. Bak Nazım usta diyerek başladığı konuşmasına burada sen usta olabilirsin ama kadınlar konusunda usta benim diye nasihat verir. Romantik davranışlar, cümleler kısa süreli etkiler yaratabilir, kalıcı bir etki yaratmak istiyorsan ona pahalı bir hediye alman lazım der. Kadınlar, pahalı hediyeleri, altınları, pırlantaları sever diyerek, Nehir’e de kolye hediye ediyor. Nehir ise bunu sevinçle karşılayarak aldığım en anlamlı hediye diye karşılık vererek boynuna sarılır. Nazım ve Nehir sabah birlikte konuşmaktadırlar. Nehir’in bana siz demenize gerek yok direk Nehir diyebilirsiniz derken, ardından söylediği bende size Tarık Abi diyebilir miyim sorusunu onu oldukça fazla yaralamıştır.

Baraj dizisi Tarık gömlek markası
Baraj dizisi Tarık gömlek markası Levis için tıklayınız.
Baraj Zerrin Günes Gozluk markasi
Baraj Zerrin Günes Gozluk için tıklayınız.
Baraj Zerrin kupe markası
Baraj Zerrin kupe markası yesimkaleartjewelry– takı modelleri için tıklayınız.

Baraj 2. Bölüm Nehir Kıyafet Sponsorları

Tarık, Nehir’e neden senin gibi genç güzel kadın internette yüzünü bile görmediği biri için çıkp gelir mi diye sorar. Buna karşılık Nehir ise, biz senle birbirimizi hiç görmeden dört ay boyunca yazıştık, ben sadece o güzel kalpli adamı görmeye geldim der. O sırada Nazım onları uzaktan gizlice izlemektedir. Tarık ile konuşan Nazım, yaşanan olaylardan dolayı çılgına dönmüş ve Tarık’ın Nehir’e yaklaşmasından çok rahatsızdır. Bir daha Nehir’e yaklaşırsa gözünü kırpmayacağını ona söyleyerek, seni gebertirim buraya da gömerim der.

Baraj Zerrin kolye markası
Baraj Zerrin kolye markası Selin Ecer için tıklayınız.

Baraj 2. Bölümde Giyilen Elbiseler

Baraj 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri sitemizde dizi anında ve sonrasında da güncellenerek eklenmeye devam edecektir. Yaşanan bu olayların ardından Tarık’ın ne yapacağı merakla beklenirken, yağmur yağan bir akşamda Nehir, Tarık’a burada benimle kalır mısın diye sorar. Bunun sonucunda Tarık onunla aynı evde kalır. Eve helen Nazım onları aynı yatakta birbirlerine sarılarak görür ve şok geçirir.

Modanisa son sans
Modanisa son sans fırsatlarını hemen inceleyiniz.
Baraj dizisi Zerrin beyaz gömlek markası
Baraj dizisi Zerrin beyaz gömlek markası modalogy-dizi ürünleri için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir