Baraj 9. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Baraj 9. Bölüm Nehir Kıyafetleri

Fox TV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Baraj 9. Bölüm Dizi Kıyafetleri ile bu hafta karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Başrol kadrosunda Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük’ün yer aldığı dizi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Tarık’ın baraja gelmesinin ardından Nazım için hiçbir şey artık yolunda gitmemiştir. İnternet üzerinden tanıştığı Nehir’in aniden gelmesi üzerine Nazım ne yapacağını belememiştir. Çaresizlik içindedir. Kendisinden resmini istemesinin ardından yüzündeki yaralardan korkarak Tarık’ın resmini göndermiştir. Bunu gönderdiği anda Nehir’in baraja geleceğini hiç düşünmemiştir. Ve aradan geçen zaman sonra Nehir onu görmek için geleceğini söylediğinde ne yapacağı karşısında çaresizdir ve resmini yolladığı Tarık’a da olayı anlatarak onu Nazım olarak kendisini tanıtmasına neden olur. İşte bu günün ardından hiç de Nazım’ın istediği gibi gitmemiştir.

Baraj dizisi Nehir kot ceket
Baraj dizisi Nehir kot ceket için Tıklayınız
Baraj Tarık deri ceketi
Baraj Tarık deri ceketi için tıklayınız.
Baraj dizisi Nehir kırmızı kazak
Baraj dizisi Nehir kırmızı kazak için Tıklayınız. Pantolon için Tıklayınız.

Baraj 9. Bölüm fragmanları arka arkaya yayınlandı. Artık Nehir gerçekleri öğrenmiştir ve acı içindedir. Yayınlanan fragmandan biraz bahsedecek olursak, Nazım, Nehir’in arkasından gitmektedir ve onunla konuşmak ister. Nehir’in durmamasının üzerine Nazım onu tutar ve omzuna alarak evin içine sokar. Girmeyeceğim diyerek bağırsa da artık evin içindedir. Eve girer girmez Nazım’ın yüzüne tokatı yapıştırır ve bir  daha bana sakın dokunma der. Nehir artık soruları sormaya başlamıştır. Bana desene amacınız neydi sizin eğlenmek miydi derken, Nazım yüksek sesle korktum, seni kaybetmekten korktum, o kadar güzeldin ki, aynada bakmaya korkan ben senin gitmenden korktum. O kadar uzun zamandır yalnızım ki bir insan beni neden sever, bir insan nasıl sevilir unuttum der. Nehir ise bunun üzerine sevmeyi bildiği için mi Tarık’ı çıkardın kaşıma, ne garip aşkmış, beni tanımadığım adamla da baş başa bırakırken de sevdin mi diye sorarken artık peşimden gelme diyerek yanından ayrılır.

Baraj Nehir elbisesi
Baraj Nehir elbisesi için tıklayınız.
Baraj dizisi Tarık mavi gömlek
Baraj dizisi Tarık mavi gömlek için Tıklayınız.

 

Baraj 9. Bölüm Elbise Sponsorları

Baraj 9. Bölüm Dizi Kıyafetleri ile sitemizde yayında olmaya devam edecektir. Şık giyimi ile dikkatleri üzerine çeken Baraj Nehir Elbiseleri de özenle eklenmeye çalışacağız. Yayınlanan ikinci fragmanda Nehir’in arkasından Nazım koşmaya devam etmektedir. Nehir ağlayarak artık gelme derken, ben senin yüzünden o herifle yattım hem de senin yatağında dediği sırada Nazım’ın yüzünde şok ifadesi izleyiciler tarafından dikkatlerden kaçmamıştır.

Baraj dizisi Tarık beyaz gömlek
Baraj dizisi Tarık beyaz gömlek için tıklayınız.
baraj Tarık gunes gozluk markasi
Baraj Tarık guneş gözlük için tıklayınız.
Baraj Nehir bluzu
Baraj Nehir bluzu Limon için tıklayınız.
Baraj Zerrin Günes Gozluk markasi
Baraj Zerrin Günes Gozluk için tıklayınız.
Baraj Zerrin kupe markası
Baraj Zerrin kupe markası yesimkaleartjewelry– takı modelleri için tıklayınız.
Baraj Nehir şortu
Baraj Nehir şortu Faraway için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir