Bay Yanlış 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Bay Yanlış 2. Bölüm Kıyafetleri

Fox TV’nin yeni projesi Bay Yanlış 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve sponsorları ile yeni haftada da karşımıza çıkmaya hazırlanmaktadır. Özgür’ün annesi Sevim onu evlendirmeyi kafasına koymuştur. Yakın tarihte olacak düğüne bütün kızları davet etmektedir. Maksat oğlu Özgür’ü birileri ile tanıştırmaktır. Buna çara arayan Özgür, Ezgi’yi sevgilisi olarak götürmeyi planlamıştır. Bay Yanlış Kıyafetleri sitemizde dizi anında ve sonrasın da güncellenmeye devam ederken bizi takip etmeye ve bildirimlerinizi açmayı unutmayınız. Yayınlanan yeni fragmanda gözüken Bay Yanlış Ezgi puantiyeli elbisesi çok dikkat çekecek gibi gözükmektedir.

Bay Yanlış Ezgi body mayo
Bay Yanlış Ezgi body mayo için tıklayınız.
Burcu Emersoy Siyah body markası
Burcu Emersoy Siyah body markası için tıklayınız.
Boyner indirim kodu
Boyner %30 indirim kodu için tıklayınız.

 

Geçen hafta ilk bölümü ekranlara gelen Fox TV yaz dizisi Bay Yanlış oldukça beğeni kazanmayı başarmıştır. Can Yaman’ın Özgür karakterine hayat verdiği Özge Gürel’in Ezgi karakterine hayat verdiği dizi her Cuma saat 20:00’da yayında olacaktır. Tesadüf bir tanışma ile başlayan Özgür ve Ezgi ilk olarak ortak durdurdukları takside bir araya gelmiştir. İlk tanışmaları Ezgi için oldukça sinir verici ve sorunlu olmuştur. Ezgi’nin neden bekar olacağını da burada yüzüne vurmuştur. Ezginin yağmur altında giydiği çiçekli midi elbisesi de oldukça dikkat çekmektedir. Ezgi taksiden indiği sinirle heyecanla terfi umudu ile işe gider. Onun için her şey olumsuz gitmeye başlamıştır. İşe henüz yeni başlamış birisi terfi alır ve oda istifa etmek durumunda kalır.

Bay Yanlış Ezgi kolye markası
Bay Yanlış Ezgi kolye markası için tıklayınız.
Bay Yanlis Cansu mavi elbise
Bay Yanlis Cansu mavi elbise ürün kodu: Bsl 14136.. Elbise modelleri için tıklayınız.
Bay Yanlis Deniz bluz markasi
Bay Yanlis Deniz bluz inceleyiniz.

Bay Yanlış 2. Bölüm Ezgi Elbiseleri

Özgür ise kendi iş yerini işletmektedir. Birlikte çalıştığı arkadaşı Gizem’in ise ona hayranlığı da çok belli olmaktadır. Onu da kıskandığı Özgür’ün gazeteciyi çağırmasından belli oluyor. Bay Yanlış Gizem elbisesi ve şık kıyafetleri bundan sonraki bölümlerde de dikkat çekmeye başlamıştır. Dergi çekimlerde sorulan sorulara Özgür cevap verir ardından çekim işlemleri ile devam eder. Sohbet çekimin ardından fotoğrafları erkenden göstermesi için sorar ve kolunu okşayarak yoluna devam ediyor.

Bay Yanlış Ezgi pembe fusya markası
Bay Yanlış Ezgi pembe fuşya markası Zara– elbise sponsorlarını inceleyiniz.
Bay Yanlıs Ezgi kırmızı elbisesi
Bay Yanlıs Ezgi kırmızı elbisesi markası By Beste Korkmaz– elbise modellerini inceleyiniz.
Bay Yanlış Ezgi askılı bluz
Bay Yanlış Ezgi askılı bluz ZARA ve eşofman altı Bershka için tıklayınız.
Bay Yanlış Avukat bluzu
Bay Yanlış Avukat bluzu ZARA– dizi ürünleri için tıklayınız.
Bay Yanlış 2. Bölüm Kıyafetleri
Bay Yanlış 2. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarını inceleyiniz.

Survivor Panorama Kıyafetleri için tıklayınız.

Ezgi için hayat olumsuz gitmeye devam etmektedir. Kendisini terk eden Soner onu arar ve geri döneceğini sanmaktadır. Fakat Soner’in onu arama sebebini öğrendiğinde adete yıkılıyor. Soner birlikte tuttukları evin sözlemesi kendisi adına olduğundan Ezgi’den evi boşaltmasını ister. Bu sinirle kendinden geçen Ezgi dikkatsizce yola atlar ve kendisine araba da çarpar. Araba ile ona çarpan kişi doktordur ve onu hemen hastaneye getirerek kontrollerini kendisi yapar.

Bay yanlis Ezgi etek markasi
Bay yanlış Ezgi etek için tıklayınız. Topuklu Sandalet için tıklayınız.
Bay Yanlış Ezgi tek kol elbisesi
Bay Yanlış Ezgi tek kol elbisesi dizi kostümcüsü parlaquestyling– dizi ürünleri için tıklayınız.

Bay Yanlış Cansu Elbise Sponsoru

Bay Yanlış 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olacaktır. Ezgi arkadaşları ile bilikte restaurant da rezervasyon yaparlar. İlk olarak Deniz gelecekken iş yerinde kalması gerekir ve yemeğe katılmaz. Aynı zamanda Cansu da tam çıkacakken sevgilisi gelir ve onu ikna ederek gitmemesini sağlar. Ezgi yalnız kaldıkça alkol almaya başlamıştır. Yemekte ilerleyen saatlerde eski sevgilisi Soner kız arkadaşına aynı mekanda evlilik teklifi etmesine de görmüş olur. Ezgi yaşanan ecenin ardından aldığı alkol ile kendinden geçerek mekandan kalkmaz. Özgür onu otele getirmek zorunda kalır ve tam ayrılacakken Ezgi’nin ağlamasından geri döner. Ezgi’nin onu öpmesinin ardında onunla sabahlamaya karar verir. Ezgi ise sabah uyandığında her şeyi hatırlar ve Özgür duş alırken odadan kaçarak gider.

Bay yanlis Ezgi tisört markası
Bay yanlış Ezgi tişört markası görmek için bakınız.
Bay Yanlıs Ezgi Kimono
Bay Yanlıs Ezgi Kimono Jaquette by Elvan– Dizi sponsorları için tıklayınız.
Bay Yanlış Ezgi siyah body ve pantolonu
Bay Yanlış Ezgi siyah body ve pantolonu ZARA– dizi ürünleri için tıklayınız.
Bay Yanlış Ezgi Gurel lila ceketi ve şortu
Bay Yanlış Ezgi Gurel lila takım elbise Oliva Jacket-dizi ürünleri için tıklayınız.

Yemeğe giderken Bay Yanlış Cansu’nun kırmızı elbisesi çok fazla dikkat çekmiş ve beğenide kazanmıştır. Sevgilisinin evlilik teklifine şahit olan Ezgi birlikte tuttukları evi boşaltarak arkadaşını Cansu’nun evine taşınır. Tesadüf eseri onun yan dairesinde oturan Özgür ile karşılaşınca şaşkınlık yaşar. Doktor Serdar, arkadaşı Cansu ile birlikte aynı hastanede çalışmıştır. İlerleyen saatlerde Cansu, doktor Serdar ile birlikte Ezgi’nin arasını yapmak için kurduğu planı ise Ezgi eline bulaştırmıştır.

Bay Yanlış Özge Gürel elbisesi
Bay Yanlış Özge Gürel elbisesi Pol Portrait of a Lady– elbise ürünlerini inceleyiniz.
Bay yanlıs Cansu kirmizi elbisesi
Bay yanlış Cansu kırmızı elbisesi Zulehya Kuru-elbise modelleri için tıklayınız.
Özge Gürel kıyafet kombini
Özge Gürel çekimlerde giydiği kıyafet kombini Melgondesing– dizi ürünlerini inceleyiniz.

üniversiteli porno

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir