Bay Yanlış 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Bay Yanlış 3. Bölüm Kıyafetleri

Geçen hafta ekranlara gelen Bay Yanlış dizisinde Özgür ve Ezgi arasındaki gerginlik git gide yakınlaşmaya doğru gitmektedir. Kız kardeşinin düğününe gidecek olan Özgür’ü annesi sabırsızlıkla beklemektedir. Annesi Özgür’ü evlenmek adına tüm kızları düğüne çağırmıştır. Hala arayışta olan Özgür, Ezgi’den gelen yardım isteğine karşı olarak kendisinden sevgili olmasını istemiştir. Bay Yanlış 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve marka ürünleri sitemizde güncel olarak devam ediyoruz. İlk etapta olumsuz cevap alsa da, Ezgi’nin de annesinin baskısı nedeniyle teklifini olumlu cevap vermeye karar vermiştir. Dizilerde Giyilen kıyafetler ve daha fazlası için bizi takip ediniz. Bunun karşısında kendisi de Doktor Serdar ile tekrar bir ortama gelmesi için yardım etmesini söyler. Soluğu kız arkadaşlarının yanında alan Ezgi tekrardan Serdar ile bir araya gelebilmesi için ondan yardım alır.

Bay yanlis Ezgi etek markasi
Bay yanlış Ezgi etek için tıklayınız. Topuklu Sandalet için tıklayınız.

Sahil kenarında Ezginin puantiyeli gömleği çok dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Bay Yanlış Cansu pembe pantolonda çok sık gözükmektedir. Ezgi giyinir ve soluğu Özgür’ün yanında alır. Özgür ise kıyafetlerini beğenmez ve onu kendi zevkine göre giyindirmiştir. Bay Yanlış Ezgi deri şortu ve siyah bluzu ile Özgür onu giyindirdiğinde saçlarını da kendi elleriyle düzeltmesi onu kendinden biraz olsun geçirir. Ezgi’nin Serdar için gittiği mekanda Cansu’yu göre Ozan gördüğü anda ondan çok etkilenmiştir fakat ilk konuşmaları çok olumsuz geçmiştir. Özgür de Ezgi içinde oraya gelmiştir ağaç arkasından ona taktik vermeye başlamıştır. Özgür de hiç boş durmadan iki kızı çoktan kendine hayran etmiştir. Katıldıkları etkinlikten erken dönmesini söylen Özgür, soluğu evde alırlar.

Bay Yanlış Ezgi body mayo
Bay Yanlış Ezgi body mayo için tıklayınız.
Bay Yanlis Deniz bluz markasi
Bay Yanlis Deniz bluz inceleyiniz.

Bay Yanlış 3. Bölüm Ezgi Elbiseleri

Bay Yanlış 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri her hafta güncel olarak eklenmeye devam edecektir. Etkinlikten erken dönen Ezgi evde sıkıntından patlamıştır ve döndüğüne çok pişmandır. Stres ev temizliğine kadar her şeyi yapmış ama vakit geçirememiştir. Özgüre çemkirmeye devam ederken onun kazındığı cevabını alır. Telefonu çaldığından şaşkına dönen Ezgi, Serdar’dan gelen telefon üzerine pişman olur ve telefonu açamaz. Tekrardan Özgür’e yardım istemeye gelse de tüm söylediklerini Özgür duymuştur ve kendini naza çekmeye başlamıştır.

Bay Yanlış Ezgi kolye markası
Bay Yanlış Ezgi kolye markası için tıklayınız.
Bay Yanlış Özge Gürel bikinisi
Bay Yanlış Özge Gürel bikinisi Lily&Rose için tıklayınız.
Bay Yanlış Ezgi siyah body ve pantolonu
Bay Yanlış Ezgi siyah body ve pantolonu ZARA- dizi ürünleri için tıklayınız.
Bay Yanlış Ezgi askılı bluz
Bay Yanlış Ezgi askılı bluz ZARA ve eşofman altı Bershka için tıklayınız.
Bay Yanlış Özge etek markasi
Bay Yanlış Özge etek markası thelatestthing –Üst markası Bershka için tıklayınız.
Bay Yanlış Ezgi Gurel lila ceketi ve şortu
Bay Yanlış Ezgi Gurel lila takım elbise Oliva Jacket-dizi ürünleri için tıklayınız.
Bay Yanlıs Ezgi Kimono
Bay Yanlıs Ezgi Kimono Jaquette by Elvan– Dizi sponsorları için tıklayınız.
Bay Yanlış Cemre üst markası
Bay Yanlış Cemre üst markası ZARA -Dizi sponsorları için tıklayınız.
Bay Yanlış Ezgi tek kol elbisesi
Bay Yanlış Ezgi tek kol elbisesi dizi kostümcüsü parlaquestyling– dizi ürünleri için tıklayınız.

genç porno

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir