Bay Yanlış Ezgi Kimdir, Nerelidir? (Özge Gürel)


Bay Yanlış Ezgi İnal Kimdir?

Fox TV bu yaz yeni sezon dizilerinden olan Bay Yanlış Ezgi Kimdir, Nerelidir? (Özge Gürel), hangi dizilerde oynamıştır. Özge Gürel kaç yaşındadır. Bu sezon başrol oyunculuğunu Can Yaman ile paylaşan Özge Gürel şık giyimi ve dizideki sempatik halleri çok beğenilmeye başlamıştır. Dizide Ezgi İnal karakterine hayat vermektedir. Şimdi sizlere dizide yer alan güzel oyuncunun hayat hikayesi, yer aldığı dizilerden biraz bahsedelim.

Bay Yanlış Özge Gürel
Bay Yanlış Özge Gürel

Özge Gürel İstanbul Silivri’de 5 Şubat 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lise son yılına kadar Silivri’de yaşamış ve eğitimini orada tamamlamıştır. Eğitimine Beykent Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesinde Uluslararası Ticaret bölümünde tamamlayarak mezun olmuştur. Burada eğitimini tamamlayarak ardından da Eskişehir’de işletme bölümünden de mezun olmuştur. Eğitim hayatı yıllarında kamera arkası işlerinden ilgi ile başlayarak sonrasında oyunculuk dersleri almaya başlayarak kamera önünde olmak için ilk adımını da atmış olmuştur.

Bay Yanlış Özge Gürel Elbiseleri inceleyebilirsiniz.

Bay Yanlış Ezgi Kimdir, Nerelidir? (Özge Gürel), Yer Aldığı Dizilerden bahsedecek olursak, ilk olarak kendisini Kızım Nerede dizisinin deneme çekimlerine katılarak bulmuştur. Burada rolü kapmayı başaran güzel oyuncu ilk deneyimini de yaşayarak oyunculuk kariyerine de başlamış bulunmaktadır. Şans eseri ile oyunculuk kariyerine başlayan Özge Gürel dans kursları ve diksiyon dersleri de alarak bu sektörde kalıcı olmak için çaba harcamaya devam etmiştir.

Özge Gürel Sevgilisi Kimdir?

Yer aldığı ilk dizinin ardından 2012 yılında Huzur Sokağı dizisinde de kendisine yer bulmaya başlamıştır. Artık ekranlarda aranan yüzlerden olmaya başlayan oyuncu, Muhteşem Yüzyıl, Medcezir, Kiraz Mevsimi dizilerinde yer almaya devam etmiştir. İlk sinema deneyimini 2014 yılında Bizum Hoca filminde yaşamıştır.

Özge Gürel Resimleri

Uzun bir ara ekranlarda yer almayan oyuncu şu sıralarda Fox TV de yeni başlayan Bay Yanlış yaz dizisinde yer almaya başlamıştır. Son yılların en popüler oyuncularından Can Yaman ile birlikte başrol deneyimini birlikte yaşamaya başlamıştır. Özge Gürel instagram adresi arayanlar için ozgecangurelofficial kullanıcı adı ile yer almaktadır. Özge Gürel sevgilisi ise kendisi gibi oyuncu Serkan Çayoğlu’dur. Ayrıca tüm dizi elbise markaları için bizi takip etmeyi ve bildirimlerini açık tutmayı unutmayınız.

zenci porno

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir