Bay Yanlış Nerede Çekiliyor?


Bay Yanlış Dizisi Nerede Çekiliyor?

Herkesin aklında olan Bay Yanlış Nerede Çekiliyor? sorusunun siz değerli takipçilerimiz için cevabı burada yer alıyor. Öncelikle yeni başlayan romantik komedi alanında yer alan Bay Yanlış dizisinin ilk bölümü seyircisi ile buluştu. Dizi Fox tv ekranlarında cuma akşamları saat 20.00’da yayınlanacak. En keyifli ve komedi olarak ilgileri üzerine çekmeyi başardı. İlk bölümünün yayınlanması ardından Bay Yanlış dizisi çekimlerinin nerede yapıldığı merak konusu olmuşu. Bay Yanlış Kıyafetleri kategorisinden her bölüm için ayrı ayrı sponsor ürünleri görmeniz mümkün olacaktır. Genel olarak açık alanlar ve ev tercih edilen dizide görsel olarak mekanlar ilgi odağı olmuştur.

Bay yanlis dizisi evi
Bay yanlis dizisi çekildiği ev- dizi ürünleri için tıklayınız.

Bay Yanlış Dizi Çekimleri Nerede Gerçekleşiyor?

Baş rollerinde yer alan Can Yaman ve Özge Gürel, aralarındaki uyum sayesinde seyircisine de ilgi dolu anlar yaşatmıştır. Bu ikilinin tesadüf eseri rastlaşmaları ve sürekli olarak sakarlıkları oldukça komik sahnelere olanak sağlamıştır. İzlerken eminim yok arık dediğiniz olmuştur. Bundan sonraki bölümlerinde de aynı enerjiyi sağlayacaklarına gönülden inanıyoruz. Sitemizde aradığınız dizi kıyafet sponsorları bulmanız çok kolay olcaktır. Dizinin kamera arkası görüntülerine de Fox tv adresinden ulaşabilirsiniz. Herkesin sürekli olarak merak ettiği, Bay Yanlış Nerede Çekiliyor? sorusu için şimdi ayrıntılara göz gezdirelim…

Bay yanlis Ezgi etek markasi
Bay yanlış Ezgi etek için tıklayınız. Topuklu Sandalet için tıklayınız.

Bay Yanlış Dizisi Can Yaman Evi

Bay Yanlış Nerede Çekiliyor? Bunun için uzun bir araştırma gerekiğini söylemek mümkün. Özgür’ün yaşadığı eve daha dikkatli bakacak olursak, manzarasının harika olduğunu göreceksiniz. Hele ki o teras havuzu oldukça lüks bir ev olduğunu bize gösteriyor. Peki, bu ev nerede? Yaptığımız araştırmalar sonucunda bu evin Kartal’da bulunan Manzara Adalar rezidansa ait bir teras dairesi olduğunu görüyoruz. Evin oldukça şık bir terası, manzarası ve havuzu mevcuttu. Bay Yanlış dizisini izleyen herkesin bu daire hakkındaki yorumları genel olarak aynı kanıda yer alıyor. Oldukça büyük bir alanda yer alan Manzara Adalar Kartal sahil ve çevresini çok net bir şekilde görme şansı doğuruyor.

Bay Yanlis Deniz bluz markasi
Bay Yanlis Deniz bluz inceleyiniz.

 

Bay yanlis Ezgi tisört markası
Bay yanlış Ezgi tişört markası görmek için bakınız.

android oyun indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir