Bay Yanlış Özgür’ün Spor Araba Markası


Bay Yanlış Özgür’ün Spor Araba Markası ve Fiyatı

Bay Yanlış Özgür’ün Spor Araba Markası için sorulan sorular oldukça dikkat çekici oldu. Dizinin yayınlandığı ilk bölümün ardından tüm gözler Can Yaman’ın üzerine çevrildi. Bunun sebebi kendisinin görünüş olarak çok iyi olması. Aynı zamanda kullandığı spor araba ve motosikleti oldukça dikkat çekici idi. İlk bölümün görsel olarak harika sahnelere yer verdiği ortada. Hem yaşadığı ev hem de kullandığı araçlar son model lükstür.

Bay Yanlış spor araba
Bay Yanlış Özgür spor araba
Can Yaman mavi spor araba

 

 

 

 

 

 

Tüm Dizi Kıyafetleri için tıklayınız.

Özge Gürel ile oynadığı dizide ikisinin de çok keyifli göründüğünü tüm takipçileri dile getiriyor. Özge’nin oynadığı karaktere dönecek olursak, kendisi oldukça şaşkın ve evlenme meraklısı olan genç bir kadındır. Karşısına hangi erkek çıkarsa çıksın hepsi onu kullanmış ve geçici birliktelik yaşamışlardır. Ezgi, yaptığı hataları görmek istiyor ve artık tüm bunları geride bırakmak istiyor. Erkekler tarafından aldatılmak değil sevilmek istiyordu. Karşısına çıkan Özgür ile tanışma hikayeleri o kadar tesadüfü ki onlar bile bu duruma oldukça şaşkındı. Ama aralarındaki elektriklenme artık başlamıştı. Bu karşılaşmalar ve tuhaf olaylar içerisinde yaşanan mekanlar çok fazla dikkat çekici idi.

Mucize Doktor Dizi Kıyafetleri için tıklayınız.

Trendyol indirim fırsatları
Trendyol indirim fırsatları için Tıklayınız.
Morhipo indirimleri
Morhipo yaz indirimleri için şimdi incele!

 

 

 

 

 

 

 

 

Özgür’ün kaldığı evde komşusu olan Ezgi ile yakınlaşmaları oturdukları terasta oldukça romantik görünüyordu. Kaldıkları ev hakkındaki bilgiler diğer yazımızda yer alıyor. Kendi restoranında barda çalışması ne kadar mütevazi olduğunu gösteriyor. Ezgi ile burada yeniden karşılaşmaları da çok keyifli sahnelere yer veriyor. Ayrıca mekanına gelirken kullandığı motosiklet ise yine takipçileri tarafından merak ediliyor. Can Yaman’ın dizide kullandığı spor araba mavi renkli 1965 model Ford Shelby Cobra 427 koleksiyonuna ait bir araçtır. Fiyat aralığı da çok değişkenlik gösterdiği için kesin bir değer vermek doğru değil. Ama ortalama 500 bin TL olduğu biliniyor.

Erken yaz indirimleri
Erken Trendyol yaz indirimleri fırsatlarını hemen inceleyiniz.
Morhipo bikini indirimleri
Morhipo bikini indirimleri başladı fırsatlar için hemen inceleyiniz.

Can Yaman’ın Kullandığı Motosiklet Markası

Kullandığı motosikletin son model lüks bir araç olduğunu biliyoruz. Dizide kullanılan araçlarda Mercedes ve BMW gibi özel markalara yer veriliyor. Çok başarılı bir başlangıç yapan Bay Yanlış dizisi, seyircisinden tam not aldı. Romantik komedi alanında yer alan Bay Yanlış, ilk bölümün ardından oldukça başarılı yorumlar alıyor. Şimdilik sizlere dizi hakkında daha fazla bilgiye yer vermek için veda ediyoruz.

Bay Yanlış Özgür’ün motosikleti
Morhipo market indirimi
Morhipo market indirimi fırsatları için hemen İnceleyiniz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trendyol indirim fırsatları
Trendyol indirim kampanyaları için Tıklayınız.
Morhipo fırsatları
Morhipo indirimleri için Tıklayınız.

porno

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir