Bir Aile Hikayesi 2.Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 2.Bölüm fragmanı

Bir Aile Hikayesi 2.Bölüm fragmanı yayınlandı. Geçen hafta yayınlanan ilk bölümden sonra bu hafta ilk fragmanlar yayınlanmaya başldı. Mahur’un biyolojik babasını bulduğunu Reyhan söyler. Yeni yayınlanan fragmanda Reyhan ve Şakir’in birbirlerini tanıdığı görülüyor. Mahur’un yanına Beste ve Berk geldiğinde annesi onları büyük bir sevinçle karşılıyor. Geleceği için Berk karar vermiştir. Aynı zamdan Bir Aile Hikayesi Kıyafetleri her hafta sunmaya devam ediyor olacağız. 

Erdem kareli gömlek
Erdem kareli gömlek ve tişört Mudo,jean pantolon Loft.

 

Reyhan kareli gömlek
Reyhan kareli gömlek Madam Mare Vintage.Jean pantolon Mavi, incelemek için Tıklayınız.

 

Bir Aile Hikayesi Müjde kazak
Bir Aile Hikayesi Müjde kazak incelemek için tıklayınız

 

Bir Aile Hikayesi Derya ceket
Bir Aile Hikayesi Derya ceket için Tıklayınız.

 

Berk deri ceket
Berk deri ceket için Tıklayınız.

 

Bir Aile Hikayesi Reyhan etek
Bir Aile Hikayesi Reyhan etek için Tıklayınız.Kazak Mudo ve çizmeler İnci Deri.

Bir Aile Hikayesi 1.Bölümde Neler Yaşandı

Fox TV ekranlarında yeni bölüm ile geçen hafta yayına başlayan Bir Aile Hikayesi ilk bölümü ile beğeni kazanmıştır. 35 yeni yaşlarını giren Beste, Berk ve Can ve Mahur için yeni bir sayfa aralanmış olur. Reyhan ile doğum günü partisi hazırlayan Cem, o sırda Reyhan’ın aniden doğum sancıları tutar. Reyhan 6 hafta erken doğum yapmış olur. Bebekleri için Reyhan çok endişelidir. Çok korkan Cem yine de eşini güçlendirmek için çaba sarf ediyor. Reyhan 3’üz olan bebekleri dünyaya getirir. Bebeklerden bir tanesi anne sütünü almaz. Reyhan bu durumu çok üzülüyor olsa da karısının içini Cem rahatlatmaya devam ediyor. Reyhan zengin bir aileni kzııdır ve Cem ile hayatını birleştirmiştir. Beste dert yandığı fazla kilolarından, bekar olmasından ve hala işsiz olmasından dolayı doğum günü için zor gün geçiriyor. Yeni yaşına basan değişmek adına yeni kararlar alıyor. Beste’nin karşısına beklenmedik zamanda yufka yürekli iyi birisi çıkıyor.

Berk siyah ceket
Berk siyah ceket Network, incelemek için Tıklayınız.

 

Beste bordo elbise
Beste bordo elbise Love My Body.

 

Bir Aile Hikayesi Müjde Bluz
Bir Aile Hikayesi Müjde Bluz sponsorları incelemek için Tıklayınız

Çarpışma Kıyafet Markaları İçin Tıklayınız

Mahur, Müjde ile evlidir. Mahur biyolojik babasını bulmak için araştırma yapmaya başlıyor. Mahur babasının kaldığı yere giderek 35 sene önce kendisini cami avlusuna bıraktığını söylüyor. Şakir gözyaşları içinde kalır ve Mahur’u içeriye alıyor. Babası ile tanışan Mahur öğrenmiş olduğu gerçekle tam bir hayal kırıklığına uğruyor. Mahur babasına gelmek ister misin diyerek kendi evine davet ediyor. Mahur psikolojik olarak büyük bir dram yaşayarak kendinden geçmiş vaziyette gülerek Müjde’ye olanları anlatır.

Bir Aile Hikayesi 2.Bölüm Kıyafet Sponsorları

Berk oyunculuk yapmakta ve 5 yıldır bir gofret reklamının yüzüdür. Berk, Beste’den de güç alan Berk özgür olamaya düşkün adamdır. Berk kariyerine oyunculuk yaparak devam etmektedir. Bunun adına yönetmenine konuyu açar fakat bir yol alamaz. Çekimler esnasından kendinden geçen Berk, kendisinin bile beklemediği şekilde davranışlarda bulunur. Berk artık kendisi için yeni kararlar vermek zorundadır.

Bir Aile Hikayesi 2.Bölüm Sponsorları

İlk bölümü ile büyük beğeni kazanan Bir Aile Hikayesi dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafet markalarını da sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bir Aile Hikayesi Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir