Bir Aile Hikayesi 5.Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 5.Bölüm Fragmanı

Bir Aile Hikayesi 5.Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının da yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Beek vermiş olduğu kararlarda işsiz kalmasından dolayı Mahur’u suçlu görmektedir. Berk, Mahur’dan aldığı tepkiden dolayı pişmanlıktan dolayı ne yapacağını düşündüğü sırada onun evine giderek gönlünü almak istiyor. Müjde, Mahur’un babasına Reyhan’ın tanıdığı öğrenmiştir ve ona Mahur’dan öz babasını nasıl saklarsın diyerek hesap sorduğu yeni bölüm 6 Nisan Cumartesi günü ekranlara gelecektir.

Bir Aile Hikayesi Reyhan Ceket
Bir Aile Hikayesi Reyhan Ceket incelemek için tıklayınız

Bir Aile Hikayesi 4.Bölüm Özeti

Bir Aile Hikayesi dizisinde son hafta, Mahur arkadaşlarının okula kardeşleri ile gittiğinde kendisine laf atmaları ile karşılaşıyor. Dört gözü sokakta buldunuz Berke diyerek onunla dalga geçerler. Arkadaşlarına karşı Mahur ses çıkartamasa da Beste ona aldırmamasını söyler ve okula girerler.

Bir Aile Hikayesi Reyyan Trençkot
Bir Aile Hikayesi Reyyan Trençkot için tıklayınız. Pantolon Mavi incelemek tıklayınız

 

Bir Aile Hikesi Erdem gömlek
Bir Aile Hikesi Erdem gömlek incelemek için tıklayınız

 

Bir Aile Hikayesi Berk Deri Ceket
Bir Aile Hikayesi Berk Deri Ceket calvinklein

Mahuru arayan Berk daha sonra rahatsız ettim diyerek telefonu kapatır. Mahur ise kardeşine hiçbir zaman seninle konuşmaktan rahatsız olmam diyerek konuşmaya devam eder. Beste’de Mahur ve Berk’in konuşmaları sırasında seni çok özledim kardeşim der. Beste alkol almıştır. Bu durum abisine zor anlar yaşatıyor. Berke, telefonu kapatmadan önce Mahur’a annem ve babam bizi hiç köle yetiştirmedi der ve onun rahatlamasını sağlar.

Reyhan kareli gömlek
Reyhan kareli gömlek Madam Mare Vintage.Jean pantolon Mavi, incelemek için tıklayınız

Telefonu kapatan Berk, Erdem’e ayakta bile duramayan kardeşini emanet eder. Daha sonra patronunun yanına gider. Berk’ten herkes özür dilemişini beklerken o karar verdiğini söyler ve elinden geleni ardına koyma der. Orada bulunan herkes şoke olmuştur. Patronu ona bir kez daha son kararın bu mu diye sorar ve Berke evet bu diyerek arkasını dönerek ayrılır. Berk’e ye patronunda asrın hatasını yaptığı uyarısı gelse de o bana müsaade diyerek son sözünü söylemiş olur. Bir Aile Hikayesi kıyafetleri sayfamızda güncellenmeye devam edecektir.

Mango Yeni Sezon Bluz önerileri
Mango Yeni Sezon Bluz önerileri incelemek için tıklayınız

Bir Aile Hikayesi 5.Bölüm Kıyafet Sponsorları

Mahur ve Beste’nin sınıflarına giderken arkadaşlarının onların arkasında dalga geçmesinde sonra çocukları okul tuvaletine çağırarak bir kez daha kardeşine dört göz derseler onları çok fena yapacağını söylüyor. Derya, Berk’in patronuna söylediklerinde oradadır. Derya onu tebrik ederek haksızlık yaptığını söyler.

Adl indirimli Elbise önerileri
Adl indirimli Elbise önerileri için tıklayınız

Beste alkolün etkisi ile kendisinden oldukça fazla geçmiştir. Beste, Erdem’e niye bu kadar bana içirdin der ve ağzının gevşediğinden söylemek istemediği her şeyi itiraf eder. Söylemek istedikleri karşısında Erdem ne diye sorar. Çok eğlenen Beste ona teşekkür ederek, kendisinin çok zavallı biri ve hiç çirkin hissetmediğini söyler. Başka ne diyen Erdem’e mutlu olmayı hak etmiyorum diyerek karşılık verir. Bunun üzerine Erdem ona tepki gösteriyor. Beste Erdem’e ben çok kötü biriyim, ben çok kötü bir şey yaptım ben babamı öldürdüm der ve Berke’de bunların karşısında şok olur.

Bir Aile Hikayesi Berk deri ceket
Bir Aile Hikayesi Berk deri ceket incelemek için tıklayınız

 

Bir Aile Hikayesi Derya ceket
Bir Aile Hikayesi Derya ceket incelemek için tıklayınız

Beste ve Berke gecenin sonunda eve dönüyor. Beste yatmadan önce Berke’ye babasının sihirli dediği tişört ile yatmayı istiyor. Berke, Beste için tişörtü almaya gittiğinde bu gece yaptım baba senin oğlun gibi davrandım diyerek bir anda mutlu olur. Bir Aile Hikayesi 5.Bölüm Kıyafetleri ve sponsorları markaları için Dizi Kıyafetleri sizlere sunacağız.

Bir Aile Hikayesi Müjde kazak
Bir Aile Hikayesi Müjde kazak incelemek için tıklayınız

 

 

 

4 thoughts on “Bir Aile Hikayesi 5.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir