Bir Aile Hikayesi 8.Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 8.Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 8.Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Mahur gerçeklerden sonra Annesi ile bağları iyice koparmıştır. Erdem’in karısından duydukları ile şok olan Beste’nin Erdem ile olan ilişkisi ne olacak. Bir Aile Hikayesi Kıyafetleri ve sponsorları yeni bölüm ile ekranlarda olacaktır.

Bir Aile Hikayesi Mahur Pantolon
Bir Aile Hikayesi Mahur Pantolon Colin’s incelemek için tıklayınız

Bir Aile Hikayesi 7.Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 7.Bölüm Özeti

Tiyatro provaları sonrasında Berk Deryayı yemek teklifi eder. Derya ise bu teklifi reddeder. Berk ret sonrası şaşkındır. Derya ona ablasına gereken bir ders daha olduğunu söyler. Ne olduğunu soran Berk’e aralarında dün yaşananların bir kez daha yaşanmayacağını söyler. Şaşkınlığı artarak devam eden Berk neden ki diye sorar. Derya ben senin olmuş bir karin sende kocamsın cevabını verir. Derya oyundaki rollerini Berke yaşatır. Bana ölen karina nasıl dokunamıyorsan o şekilde dokunamayacak sın der. Sonrasında Berke hissini sorar. Berk hala çok şaşkındır. Derya bu kez ona nasıl hissediyorsun diye sorar. Berkin yüzündeki sakın ifade karşısında Derya kullan bunu der ve yanından gider.

Bir Aile Hikayesi Reyhan elbise
Bir Aile Hikayesi Reyhan elbise incelemek için tıklayınız.

Bir Aile Hikayesi 8.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Reyhan ve Cem’in zor ikna ettikleri Mahur’u yeni okuluna getirirler. Önceki sorularına cevap vermeyen Mahur için öğretmenin kapısını çakarak bir şans daha isterler. Onları gören öğretmen çok mutlu olur. Öğretmen Mahur’u konuşmak için yanına alırken reyhan ve Cem’i dışarıya davet eder. Dışarı çıktıklarında mutluluktan birbirlerine sarılırlar. Beşte Erdem’in evine gittiği sırada güzel genç bir kadın taksiden inerek onun evine doğru gider. KADIN zili çalar. Erdem kim o sorusuna karin geldi diye karşılık verdiği sırada Beşte tüm ilanları görmektedir. Beşte ağlamaktadır. Erdem kapıyı açar ve kadın eve girer.

Bir Aile Hikayesi Erdem Gömlek
Bir Aile Hikayesi Erdem Gömlek Colin’s

Beşte soluğu Mahur’un evinde alır. Eve gittiği sırada arkasında kapı tekrar çalar ve gelen annesi Reyhan’dır. Reyhan şaşkındır Mahur Reyhan’a hoş geldim derken beşte durumu açıklamaya çalışır ve sen nereden öğrensin diye sorar. Beşte iyiyim der. Reyhan gelir gelmez Mahir senle konuşmamaya geldim der. Ne olduğuna şaşıran Mahur konuşalım der. Her şeyden habersiz Beste de ne konuşacaklar diye baka kalır. Beşte ne olduğunu anlarken Reyhan babanla ilgili der.

Bir Aile Hikayesi Reyhan Trençkot
Bir Aile Hikayesi Reyhan Trençkot incelemek için tıklayınız

Bir Aile Hikayesi 8.Bölüm Dizi Sponsorları

İstanbullu Gelin Kıyafetleri için tıklayınız.

Mahur babasına hazırladıkları sürpriz doğum günü için onun yalnızken dinlediğini öğrendiği kaseti almaya eve gider. Mahur evde kaseti bulduğu sırada gözüne bir mektup ve o mektupta Reyhan adını görür. Mahur zarfı acar ve içinde Reyhan’dan babasına bir mektup vardır. Mahur mektubu okur. İçinden ayrıca bir çocukluğuna aite resim çıkar. Mastur gördükleri  karısında şok olmuştur. Ardından gözyaşları dökülmeye başlar. Beste  Erdem ile yüzleşmeye gider. Erdeme öyle bir kadın varken beni sevebileceğini düşünemedim der. Dizi Kıyafet markaları ve sponsorları sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir.

Bir Aile Hikayesi Reyhan Ceket
Bir Aile Hikayesi Reyhan Ceket incelemek için tıklayınız

 

 

 

Bir Aile Hikayesi Berk Deri Ceket
Bir Aile Hikayesi Berk Deri Ceket calvinklein

 

Bir Aile Hikayesi Reyhan etek
Bir Aile Hikayesi Reyhan etek incelemek için tıklayınız.

 

Bir Aiel hikayesiReyhan kazak markası
Bir Aile hikayesi Reyhan kazak incelemek için tıklayınız

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir