Bir Aile Hikayesi Dizi Kıyafetleri

Bir Alile Hikayesi Konusu

Fox TV ekranlarının yeni dizisi olan Bri Aile Hikayesi’nin yapımcılığını Medyapım üstelenmektedir. Dizinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin oturmaktadır. Dizinin senaryosunu Deniz Madanoğlu üstlenmektedir. Dizinin uyarlaması ‘’This Is Us’’ drama serisinden olan yeni dizi merakla beklenmeye başlamıştır.

Bir Aiel hikayesiReyhan kazak markası
Bir Aiel hikayesiReyhan kazak incelemek için tıklayınız

 

Bir Aile Hikayesi Reyhan Trençkot
Bir Aile Hikayesi Reyhan Trençkot incelemek için tıklayınız

Dizinin yayın tarihi olarak 9 Mart Cumartesi günü ekranlara gelmeye başlayacaktır. Bir hafta sonu dizisi olacak Bir Aile Hikayesi saat 20:00’da ekranlarda olacaktır. Dizinin oyuncu kadrosunda bir çok ünlü ve tanıdık isimlerden oluşmaktadır. Sürükleyici senaryosu ve güçlü kadrosu ile ilk bölüm Cumartesi yayında olacaktır. Bir Aile Hikayesi Kıyafetleri ve daha fazlası için takip etmeye devam ediniz.

Çarpışma Dizisi Kıyafet Markaları için Tıklayınız

Otuz beş yaşına aynı gün basan dört insan… Hepsi de hayatlarının en önemli günlerini yaşamak üzere. Cem sevdiği karısı Reyhan’a doğum günü sürprizi hazırlar ve kutlamaya başlamadan Reyhan’ın doğum sancısı aniden tutar. Reyhan’ın doğumunun riskli olmasına rağmen onlar üçüzleri her şeye rağmen sağlıklı şekilde kucaklarına alacaklarına inanırlar. Hayatın onlar ancak çok başka planları vardır.

 

Bir Aile Hikayesi Beste Ceket
Bir Aile Hikayesi Beste Ceket markası sofiandsofiofficial

 

Yasak Elma Reyhan kazak
Yasak Elma Reyhan kazak Trendyol incelemek için tıklayınız

Berk beş yıldır reklam yüzü olduğu bir markanın yanı dışında asıl hayali başarılı bir oyuncu olmaktır. Bir filmden teklif alsa da yapımcısı ona müsaade etmez. Önünde şimdi çok büyük bir yol ayrımı var. Berk ya aynı şekilde devam edecek yada özgürlüğü seçmek için bedel ödemek zorunda kalacaktır.

Ailesiyle mutlu yaşayan Mahur’un da bir sırra var. Biyolojik babasını uzun zamandır bulmaya çalışıyor. Doğum gününde iyi haberi alır fakat babasıyla tanışmasında onu hayal kırıklığına uğratacak öğrenecekleri vardır. Beste kilolarından dolayı çocukluğundan itibaren yaşadıklarından bir karar alır. Kesinlikle yaşamaya karar vermiştir ve bunu ne olursa olsun yapacaktır.

Bir Aile Hikayesi Müjde Kıyafet Markaları

Bir Aile Hikayesi Kıyafet markaları ve sponsorlarını sizlere sunmaya başlayacağız. Fox TV ekranlarında yeni başlayacak dizinin güzel oyuncularından Müjde Kıyafetleri, Bir Aile Hikayesi Reyhan Kıyafetleri ve diğer oyuncuların Dizi Kıyafetleri markalarını sizlere sunmaya devam etmiş olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir