Bir Deli Rüzgar 4.Bölüm Kıyafetleri

Yeni soluk getiren Bir Deli Rüzgar dizisi Fox kanalında sizlerle buluşmaya başladı. Her Cumartesi saat 20.00’da ekranlarda olacak. Dizinin nostaljik tadı size eski dönemleri yaşatacak. Tıpkı babanızın anlattığı dönemlere.. Şimdi bu yeni dizimizle ilgili olan her şeyi sizlerle paylaşmaya hazırız. Dizide yer alan oyuncular, konusu ve en önemlisi kıyafetlerle ilgili her bilgiye buradan ulaşabileceksiniz. Sizlere oyuncu kadrosunu tanıtmakla başlamak istiyoruz.
Bir Deli Rüzgar 4.Bölüm Kıyafetleri

Bir Deli Rüzgar 4.Bölüm
Bir Deli Rüzgar 4.Bölüm

Bir Deli Rüzgar Oyuncu Kadrosu

Melike CANDAN- Hatice ASLAN
Eski assolist, bugünün bar tuvaletçisi olmuş durumda. Geçmişteki yaptığı hatalardan çok pişman olan ve sadece Gökçeye doğru yolu göstermeyi hedefleyen bir kadın. Bunları yapabilmek için karşısına çıkacaklardan haberi yoktur.
Gökçe YÜCEL- Pınar DENİZ
Her şeye rağmen kafasının dikine giden güzel, alımlı bir yıldız meraklısı. Hırsı yüzünden çoktan hatalar yapmaya başlamış ancak; akıllanmıyor. Şöhret için göze alacağı şeyler onun sandığı kadar hafif olmayacak. Bu kadar hırslı ve sert yapısının altında tabi ki de ilgiye muhtaç, yalnız ve zavallı bir genç kız gizlenmekte. Bunları yaşarken hiç farkında olmadığı bir adrese doğru gitmekte, babasına.. Ona olan tüm özlem ve nefretini kusmak için harika bir fırsat oluşturacak. Biriktirdiği mektupların hesabını soracak.

Uğur- Berk CANKAT
Tam bir gizem deposu olan Uğur, Etiler’de bir bar sahibi. Farklı davranışlarıyla ilgiyi her zaman üzerine çekmeyi başarmış. Ancak bu adamın gerçek hikayesinin Melike ile bağlantısı olması ayrıca merak uyandırıyor. Özel hayatında çok fazla konuşmayı tercih etmeyen Uğur, aksine oldukça yakışıklı. Sokakta şarkı söyleyen Gökçe ile yolları kesişip ve ona barında sahneye çıkma teklifi etmesi ile hayatları farklı yönde ilerlemekte. Bu adamın ilk aşamada ne yapmaya çalıştığını anlamayacaksınız, zaman bize her şeyi gösterecek..

Genç Melike CANDAN- Almila ADA
Çok genç ve toy olan yıldızımız, harika bir sese sahiptir. Sahne uğruna birçok şeyden feragat eden Melike, çok fevri ve kafasının dikine gitmekte. Tek hedefi şan- şöhret olan Melike, bu yolda herkesin üzerinden geçmeyi göze almış durumda. Kendisi için büyük adım olan Hicran Gazinosu’na çıkmak, babasını bile silmeye yeterli oldu. Burnunu yere atmaz tavrıyla gözü hep en yukarıdaydı. Her zaman bedel ödemeye ne olursa olsun hazırdı.

Bir Deli Rüzgar Kıyafetleri
Bir Deli Rüzgar Kıyafetleri

Bir Deli Rüzgar Hakkında Genel Bilgi

Hikayemiz yetmişli seksenli yılları ve bugünü içine alan bir zaman diliminde geçmektedir. Melike Candan karakteri, hedefini zirveye koyarken geride bıraktığı ailesi ve daha ağır bedeller ödemesi gerektiğinin farkında değildir. Ve sonunda istediği assolistlik mertebesine ulaşmıştır. Oysa bugünün tarihine dönersek Melike Candan oldukça farklı bir hayat yaşamaktadır. Bir bar tuvaletinin kapısında müşterilerini karşılayarak para kazanmaktadır.Bir gün çalıştığı bara Gökçe Yücel gelir. Gökçe, Melike’nin gençliğini yansıtan bir ayna niteliğinde ve onu uyarmak için her şeyi denemektedir. Ancak Gökçe’nin kanatları o kadar hızlı çırparken Melikeyi göremez bile. Geçmişini sürekli bugünmüş gibi yaşamaya devam eden Melike çaresiz bir halde onu korumaya çalışır.

Bir Deli Rüzgar Melike kazak
Bir Deli Rüzgar Melike kazak Zara.

 

Bir Deli Rüzgar Gökçe
Bir Deli Rüzgar Gökçe elbise için Tıklayınız.

 

Bir Deli Rüzgar Uğur
Bir Deli Rüzgar Uğur saat incelemek için Tıklayınız.

 

Bir Deli Rüzgar 4.Bölüm

 

Bu kıyafet için buraya tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir