Bir Litre Göz Yaşı 8. Bölüm Kıyafetleri

Soluk soluğa izlediğiniz ve her bölümü daha da heyecan verdiğini gördüğümüz Bir Litre Göz Yaşı , yeni bölümü ile yine sizlerle. Bir Litre Göz Yaşı 8. bölüm fragmanı dizinin hemen ardından yayınlandı. Sizlerle hem Bir Litre Göz Yaşı Kıyafetlerini hem de dizinin özetini yaparken merak ettiklerinize cevap vermeye çalışıyoruz. Bu hafta da dizinin içerisinde geçen yeni olayları sizlere açıklıyor olacağız. Ama en çok da Bir Litre Göz Yaşı dizisinin giyilen kıyafetlerini merak ediyorsunuz, biliyoruz. Biz de tüm giyilen kıyafetleri birebir eşleştirerek sizler ile buluşturmaya çalışıyoruz. Şimdi, Bir Litre Göz Yaşı 8. yeni bölümünde sizleri hangi sürpriz olaylar bekliyor bir göz atalım.

Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Bir Litre Göz Yaşı 8. Bölüm’ünde Neler Olacak?

Kanal D ekranlarının vazgeçilmezi olan Bir Litre Göz Yaşı, sevenleri ile Pazar akşamları saat 20.00’de büyük bir heyecan ile devam ediyor. Hafta sonu izleyeceğiniz en iyi dizilerden biri olan Bir Litre Göz Yaşı, hem hüzünlendiriyor, hem de yüzünüzü güldürmeyi başarıyor.

cihan Sarı Kazak
cihan Sarı Kazak için Tıklayınız

Muzo ile ipleri neredeyse koparan Figen, aldatıldığını düşünür. Aralarında maalesef gizli olan sırlar ortaya dökülür. Muzo, tefecilerden aldığı borcu Figen’den gizlemişti. Ama Figen, bunu tesadüf eseri öğrenir. Anne- babasının tartışmalarını gören Cihan, onların daha fazla üzülmelerine dayanamaz ve aralarını düzeltmeye çalışır.

Bu arada Mahir, aşkını artık içinde gizli tutamaz. Sevdiği kızın büyük bir hastalık ile savaşması, ona kaybetme korkusunu yaşatır. Bu sebeple de elini çabuk tutması gerektiğini çok iyi bilir. Aynı zamanda Cihan’a aşık olduğunu bilen Ali, onların arasını bozmaya kararlıydı. Daha fazlası için Pazar günü görüşmek üzere…

Bir Litre Göz Yaşı 8. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir Litre Göz Yaşı kıyafetleri ile dizinin en güzel giysilerini bulacaksınız. Sayfamız sayesinde aradığın tüm kıyafetleri çok kolay ve en hızlı şekilde ulaşabileceksiniz. Beğendiğin giysiyi sana özel bularak, birebir ürünü sunuyoruz. Tek yapman gereken dizikiyafetleri.net adresini ziyaret etmen. Şimdi, dizinin yayınlandığı güne kadar diğer dizi kıyafetlerini takip edebilirsin. Yayının yapılacağı ana kadar hoşça kalın, iyi seyirler…

Bir Litre Gözyaşı Cihan Mont
Bir Litre Gözyaşı Cihan Mont için Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir