Bir Litre Gözyaşı 10.Bölüm Kıyafetleri

Bir Litre Gözyaşı 10.Bölüm Fragmanı

Bir Litre Gözyaşı 10.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Son yaşadığı olaylardan sonra Cihan hastalığı ile savaşmaktan vaz mı geçecek? Mahir ve Hande’nin öpüştüğünü gören Cihan çok kötü olmuştur. Hem hastalığını hemde aşk acısı yaşamaya başlamıştır. Aşk acısı yaşadığı sorunları kendisine unutturmuştur. Cihan olumsuzluklara karşı tüm umutlarını kaybetmiş ve hastalığıyla savaşmayı düşünür hale gelmiştir. Cihan annesi Figen ile bu hisleri paylaşmıştır. Yeni bölüm Dizi kıyafetleri için ürünleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir Litre Gözyaşı Hande giydiği Kazak
Bir Litre Gözyaşı Hande giydiği Kazak için Tıklayınız.

Bir Litre Gözyaşı 9.Bölümde Neler Oldu

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Bir Litre Gözyaşı son bölümü 9.Bölüm ile ekranlara geldi. Seyirciler tarafından ilgi toplayan dizilerden biri haline gelmiştir.Herkesin merak ettiği son bölümde yaşanan aşk üçgeninden kimler çıkacak. Hastalığını iyiden iyi yaşamaya başlayan Cihan hiç kimseyi üzmemek için elinden geleni yapıyor. Cihan son izlenen bölümde Hande’den beklenmedik bir hamle görmüştür ve bu durumda Mahir’den uzak durmaya karar vermiştir.

Bir Litre Gözyaşı Ali sweatshirt
Bir Litre Gözyaşı Ali sweatshirt için Tıklayınız.

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız.Mahir artık Cihan’a karşı açılmaya karar vermiş ve ona karşı olan sevgisini göstermenin yolunu aramaktadır. Cihan’ın gönlünü bir yandan da Ali kazanmak için savaş vermektedir. Hastalığından dolayı yaşadığı rahatsızlıkla beraber psikolojik etkileri hissetmeye başlayan Cihan, ayrıca etrafında kişileri üzmemeye çalışır. Cihan arkadaşı Hande’yı üzmemek için Mahir’den kaçmaya çalışır ama sürekli kendini onun yanında bulur. Muzo, Cihan’ın gel git tavırlarını yanlış anlıyor. Cihan’dan Ali’yi uzak tutmak isteyen Figen elinden gelen tüm yolları aramaya başlar.Bir Litre Gözyaşı dizisinin yönetmeni Serhan Şahin’dır. Dizide en çok merak edilen konuların başında Mahir ve Cihan’ın sürekli olarak engellere takılan aşkıdır.

Bir Litre Gözyaşı Cihan Kaban
Bir Litre Gözyaşı Cihan Kaban için Tıklayınız.

Bir Litre Gözyaşı Dizisinde Bu zamana Kadar Yaşananlar

Mahir’e aşık olduğunu Hande, Cihan’a söylüyor. Bu üçlü arasında yaşanan aşk üçgeni farklı bir durum olur. Cihan’ı üzmemesi için Ali’yi Muzaffer uyarıyor. Cihan ile Mahir’in üzerinde kara bulutlar dolaşmaya devam ediyor. Mahir’in babası da onun Cihan’a karşı olan duygularını öğrenmeye başlamıştır. Babası Mahir’den gerçekleri söylemesini ister. Babasının sözleri karşısında Cihan’a olan duygularını göstermeye karar vermiştir. Cihan duygularının karışık olduğunu Mahir ile vakit geçirmeye başladıkça anlamıştır. Cihan, Ali’nin yapmış olduğu evlilik teklifi sonrasında bir araya gelmiş olsalar da, Mahir’e karşı hissetmiş oldukları duygularını sorgulamaya başlar.

Hande Kürk
Hande Kürk için Tıklayınız.

Bir Litre Gözyaşı 10.Bölüm Kıyafetleri

Bir Litre Gözyaşı Miray’ın giydiği kırmızı elbise en çok dikkat çeken kıyafetlerden olmuştur ve siteye eklenmiştir. Bir Litre Gözyaşı Kıyafetleri ve sponsor markaları için takip etmeye devam ediniz.

Cihan Mont
Cihan Mont için Tıklayınız.

 

Bir Litre Gözyaşı Cihan giymiş olduğu Hırka
Bir Litre Gözyaşı Cihan giymiş olduğu Hırka için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir